Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Sposób na (cholernie) szczęśliwe życie

  Wydawnictwo: WAM
  Kod katalogowy: 712080
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Niepokorna zakonnica w rozmowie szczerej do bólu

  O siostrze Małgorzacie Chmielewskiej mówi się, że to zadziorna kobieta z charakterem. Już w wieku 10 lat została „ekskomunikowana" - z lekcji religii, bo zadawała za dużo pytań.

  Mieszka z biedakami, wychowuje niepełnosprawnego syna, codziennie mierzy się z prawdziwymi dramatami. Mawia, że na miłość nie da się zrobić biznes-planu, że miłość powinna być nieco stuknięta, bo inaczej jest nudno. Od lat burzy stereotypy i podbija serca Polaków swoją szczerością.

  W rozmowie z Piotrem Żyłką (współautorem książki z ks. Kaczkowskim Życie na pełnej petardzie) i Błażejem Strzelczykiem (dziennikarzem „Tygodnika Powszechnego") mówi prosto i zaskakująco o tym, co jest w życiu najważniejsze i skąd brać siłę do działania, gdy wszystko się wali.

  Siostra Chmielewska robi wspaniałą robotę dla najbiedniejszych, odrzuconych i wykluczonych. Miałem okazję poznać ją osobiście - to świetna, energiczna kobieta z „boskim czadem". A przy tym robi najlepsze dżemy i powidła na świecie!

  Muniek Staszczyk, T.Love

  Siostra Chmielewska to kobieta-ogień! Tyle lat gdzieś pomyka obok i ani przez chwile nie pomyślałem, że tyle w niej normalnej, ludzkiej - ale takiej z mięsa i kości - siły. Wytrwałości i humoru. Cieszę się bardzo, że zawitała na przystanek Woodstock.

  Jurek Owsiak, WOŚP

  Siostra Chmielewska wykupiła boża receptę na szczęście, płacąc za nią sporo, ale dzięki temu już dziś jest świętą. Za każdym razem, kiedy ją spotykam, mam ochotę coś jej podwędzić - choćby zapalniczkę - żeby później mieć jakąś relikwię. Moje ziemskie autorytety? Papież Franciszek, jego jałmużnik arcybiskup Konrad Krajewski i siostra Małgorzata Chmielewska.

  Szymon Hołownia,
  Dobra Fabryka, Fundacja Kasisi

  Specyfikacja
  ISBN978-83-277-1208-0
  Okładkatwarda
  Liczba stron280
  Wymiary140 x 200 mm
  Autors. Małorzata Chmielewska
  AutorPiotr Żyłka
  AutorBłażej Strzelczyk
  Rok wydania2016
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *