Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Smoleński upadek

  Wydawnictwo: Fronda
  Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Czy raport MAK mówi prawdę? Jak oszukiwano nas od 10 kwietnia? Jak kontrolerzy wprowadzali w błąd? Czy piloci nie wykonywali poleceń? Dlaczego sprawny samolot runął? Tego nie dowiesz się z telewizji ani od rządu! Pierwsza kompletna analiza przebiegu katastrofy smoleńskiej , jej przyczyn, okoliczności i skutków. Sprawa smoleńska nie skończyła się, ona się dopiero zaczyna. Odkryj prawdę i przygotuj się na szok, który przeżyjesz jutro.

  Tadeusz Święchowicz (ur. w 1963 roku) uczył się w Krakowie. Ukończył politologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od blisko 20 lat mieszka w Warszawie. Pracował najpierw jako reporter w "Wiadomościach" TVP1. Potem współtworzył "INFORMACJE" - pierwszy ogólnopolski dziennik w telewizji prywatnej. W Polsacie był przez ponad 7 lat wiceszefem informacji i publicystyki. Napisał książkę "Pod słońcem Polsatu. Rzecz o powstaniu i rozwoju prywatnej telewizji w Polsce".

  Jest współautorem książki "Słownik historii XX wieku". W 2000 roku odszedł z dziennikarstwa do biznesu. Pracował m.in. w PAIZ oraz TP Invest, spółce z grupy Telekomunikacji Polskiej. Po katastrofie smoleńskiej postanowił wrócić do swojej pierwszej pasji.

  Pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

  Specyfikacja
  PodtytułKatastrofa, która wstrząsnęła światem
  ISBN978-83-62268-25-2
  Okładkamiękka
  Liczba stron458
  Wymiary140 x 200 mm
  AutorTadeusz Święchowicz
  Rok wydania2011
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu