Smoleński upadek

Wydawnictwo: Fronda
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
39,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Czy raport MAK mówi prawdę? Jak oszukiwano nas od 10 kwietnia? Jak kontrolerzy wprowadzali w błąd? Czy piloci nie wykonywali poleceń? Dlaczego sprawny samolot runął? Tego nie dowiesz się z telewizji ani od rządu! Pierwsza kompletna analiza przebiegu katastrofy smoleńskiej , jej przyczyn, okoliczności i skutków. Sprawa smoleńska nie skończyła się, ona się dopiero zaczyna. Odkryj prawdę i przygotuj się na szok, który przeżyjesz jutro.

Tadeusz Święchowicz (ur. w 1963 roku) uczył się w Krakowie. Ukończył politologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od blisko 20 lat mieszka w Warszawie. Pracował najpierw jako reporter w "Wiadomościach" TVP1. Potem współtworzył "INFORMACJE" - pierwszy ogólnopolski dziennik w telewizji prywatnej. W Polsacie był przez ponad 7 lat wiceszefem informacji i publicystyki. Napisał książkę "Pod słońcem Polsatu. Rzecz o powstaniu i rozwoju prywatnej telewizji w Polsce".

Jest współautorem książki "Słownik historii XX wieku". W 2000 roku odszedł z dziennikarstwa do biznesu. Pracował m.in. w PAIZ oraz TP Invest, spółce z grupy Telekomunikacji Polskiej. Po katastrofie smoleńskiej postanowił wrócić do swojej pierwszej pasji.

Pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Specyfikacja
Podtytuł Katastrofa, która wstrząsnęła światem
ISBN 978-83-62268-25-2
Okładka miękka
Liczba stron 458
Wymiary 140 x 200 mm
Autor Tadeusz Święchowicz
Rok wydania 2011
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: