-38%

Serviam! Duchowa misja Polaków

Special Price 37,43 zł   Normalna cena 59,90 zł Oszczędzasz 22 zł
Najniższa cena z 30 dni: 37,43 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-8079-681-2
Numer katalogowy 796812
Wymiary 150 x 230 mm
Okładka miękka, skrzydełka
Ilość stron 552
Rok wydania 2022

Ciąg dalszy bestsellerowej książki Zadanie Polski.

Tytuł niniejszego tomu: Serviam! - „Będę służyć” - jest postawą Autorki wobec Polski. To jej pragnienie, by nasz naród zdecydował się służyć Bogu w Jego planach odrodzenia ojczyzny. Słowo serviam jest zarazem przeciwieństwem deklaracji non sen/iam przypisywanej duchowi buntu, Lucyferowi.

Niebo ujawnia tu szczegółowo Boże zamierzenia wobec Polski i Polaków. Zaufanie i oddanie się Jezusowi oraz Jego Matce oznaczają przede wszystkim służbę: usilną walkę o własne nawrócenie, a także stałą modlitwę o nawrócenie wszystkich, których zbawienie wieczne jest zagrożone. W świecie coraz bardziej odwracającym się od Boga modlitewna współpraca narodu polskiego z wolą Bożą może zyskać istotną wartość w planach Opatrzności.

W książce znajdziemy także zapowiedzi wojen, epidemii i kataklizmów. Odsłonięte zostają plany i sposoby działania sił zła. Ukazane wydarzenia końca czasów podkreślają potrzebę niesienia pomocy i solidarności międzyludzkiej. Otarcie się o zagładę pozwoli ludzkości uświadomić sobie, że uratowała się dzięki miłosierdziu Bożemu.

"Niech teksty niniejsze służą każdemu, kto zechce poznawać duchowe dzieje naszej Ojczyzny i Narodu oraz zechce stawiać Bogu w modlitwie medytacyjnej pytania o dzisiejsze duchowe szanse Polski oraz o Boże zaproszenie wobec Narodu i Ojczyzny pośród innych narodów świata w nowym czasie.
Na te drogi rozumnej wolności serca błogosławię."

Andrzej Dzięga, Arcybiskup Metropolita Szczecińsko-Kamieński

Inni klienci kupili również