Serce Dawida. O pasterzu, który dał się pokochać Bogu

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 061231
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Nie miał łatwego życia. Był pasterzem, niedocenianym przez ojca i braci. Jego życie nie zmieniło się nawet wtedy, gdy prorok Samuel niespodziewanie namaścił go na przyszłego króla Izraela. Po zwycięskiej wojnie z Filistynami lud zaczął go czcić jako wielkiego wodza - z zazdrości Saul, ówczesny władca, usiłował go zabić i zmuszał do ucieczki.

Nie był święty. Grzeszył pożądaniem i pychą. Posłał swojego przyjaciela na pewną śmierć. A jednak było w nim coś tak wyjątkowego, że samego Jezusa nazwano Synem Dawida.

Kim jest największy z królów narodu wybranego? Czego może nauczyć nas dzisiaj? Skąd miał tak wielkie zaufanie do Boga mimo przeciwności?

Maciej Wolski - mąż Doroty, z którą od 2008 roku prowadzi Dom Modlitwy Warszawa 24/7. Prezes Fundacji 24/7, twórca Konferencji 24/7 Serce Dawida. Tata trzech córek.

Dlaczego Bóg miał słabość do pasterza, którego wypatrzył na polach betlejemskich? Dlaczego właśnie Dawida Biblia nazywa „człowiekiem według Bożego serca”?

Maciek Wolski opowiada o tym z błyskiem w oku i wielkim zapałem. Kto zrobi to lepiej? Ma prawdziwy dar. Potrafi złapać Słowo na gorącym uczynku.

Marcin Jakimowicz,
lider Diakonii Świętej Rodziny,
dziennikarz

Specyfikacja
ISBN 978-83-66061-23-1
Okładka miękka
Liczba stron 182
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Maciej Wolski
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: