Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Serce Dawida. O pasterzu, który dał się pokochać Bogu

  Wydawnictwo: Esprit
  Kod katalogowy: 061231
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Nie miał łatwego życia. Był pasterzem, niedocenianym przez ojca i braci. Jego życie nie zmieniło się nawet wtedy, gdy prorok Samuel niespodziewanie namaścił go na przyszłego króla Izraela. Po zwycięskiej wojnie z Filistynami lud zaczął go czcić jako wielkiego wodza - z zazdrości Saul, ówczesny władca, usiłował go zabić i zmuszał do ucieczki.

  Nie był święty. Grzeszył pożądaniem i pychą. Posłał swojego przyjaciela na pewną śmierć. A jednak było w nim coś tak wyjątkowego, że samego Jezusa nazwano Synem Dawida.

  Kim jest największy z królów narodu wybranego? Czego może nauczyć nas dzisiaj? Skąd miał tak wielkie zaufanie do Boga mimo przeciwności?

  Maciej Wolski - mąż Doroty, z którą od 2008 roku prowadzi Dom Modlitwy Warszawa 24/7. Prezes Fundacji 24/7, twórca Konferencji 24/7 Serce Dawida. Tata trzech córek.

  Dlaczego Bóg miał słabość do pasterza, którego wypatrzył na polach betlejemskich? Dlaczego właśnie Dawida Biblia nazywa „człowiekiem według Bożego serca”?

  Maciek Wolski opowiada o tym z błyskiem w oku i wielkim zapałem. Kto zrobi to lepiej? Ma prawdziwy dar. Potrafi złapać Słowo na gorącym uczynku.

  Marcin Jakimowicz,
  lider Diakonii Świętej Rodziny,
  dziennikarz

  Specyfikacja
  ISBN978-83-66061-23-1
  Okładkamiękka
  Liczba stron182
  Wymiary130 x 200 mm
  AutorMaciej Wolski
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu