Salon piękności. Niezwykłe kobiety w biblii

Wydawnictwo: Znak
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 058341
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Kobiety, które uczą, inspirują, stawiają wyzwanie.

W Piśmie Świętym główne role grają mężczyźni - tak brzmi obiegowa opinia, ale czy jest prawdziwa? Co z Maryją, Marią Magdaleną czy Ewą? Przecież nawet w rodowodzie Jezusa występują kobiety, i to nie byle jakie.
Tamar nie cofnęła się przed niczym, żeby dowieść sprawiedliwości, a jej przebiegłość była doceniona nawet przez jej przeciwników. Debora była prorokinią, która namawiała Izraelitów do wojny, a ostatecznie sama poprowadziła wojska do walki. Podobnie Judyta, która podstępem wdarła się do obozu wroga i obcięła głowę jego dowódcy. W Biblii nie ma słabych kobiet, wystarczy tylko je poznać.

Zwykły salon piękności to miejsce, w którym można zregenerować siły i odzyskać piękno. Ten niezwykły salon to historie dwunastu zdumiewających kobiet, które pomagają się duchowo zregenerować i odkryć własną siłę i wyjątkowość.

Tomasz Zamorski dominikanin, uznany kaznodzieja. Na co dzień mieszka w Łodzi, gdzie m.in. z o. Adamem Szustakiem i o. Tomaszem Nowakiem współtworzy katolickiego Netflixa -dominikanie.pl oraz popularny na YouTube kanał Paśnik.

Specyfikacja
ISBN 978-83-240-5834-1
Okładka miękka
Liczba stron 192
Wymiary 130 x 190 mm
Autor Tomasz Zamorski OP
Rok wydania 2019
Znaczniki produktu