Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Salon piękności. Niezwykłe kobiety w biblii

  Wydawnictwo: Znak
  Kod katalogowy: 058341
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Kobiety, które uczą, inspirują, stawiają wyzwanie.

  W Piśmie Świętym główne role grają mężczyźni - tak brzmi obiegowa opinia, ale czy jest prawdziwa? Co z Maryją, Marią Magdaleną czy Ewą? Przecież nawet w rodowodzie Jezusa występują kobiety, i to nie byle jakie.
  Tamar nie cofnęła się przed niczym, żeby dowieść sprawiedliwości, a jej przebiegłość była doceniona nawet przez jej przeciwników. Debora była prorokinią, która namawiała Izraelitów do wojny, a ostatecznie sama poprowadziła wojska do walki. Podobnie Judyta, która podstępem wdarła się do obozu wroga i obcięła głowę jego dowódcy. W Biblii nie ma słabych kobiet, wystarczy tylko je poznać.

  Zwykły salon piękności to miejsce, w którym można zregenerować siły i odzyskać piękno. Ten niezwykły salon to historie dwunastu zdumiewających kobiet, które pomagają się duchowo zregenerować i odkryć własną siłę i wyjątkowość.

  Tomasz Zamorski dominikanin, uznany kaznodzieja. Na co dzień mieszka w Łodzi, gdzie m.in. z o. Adamem Szustakiem i o. Tomaszem Nowakiem współtworzy katolickiego Netflixa -dominikanie.pl oraz popularny na YouTube kanał Paśnik.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-240-5834-1
  Okładkamiękka
  Liczba stron192
  Wymiary130 x 190 mm
  AutorTomasz Zamorski OP
  Rok wydania2019
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu