Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Różaniec z Janem Pawłem II

  Wydawnictwo: Znak
  Kod katalogowy: 002603
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 14,90 zł
  9,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 9,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Ojciec Święty znów nas wszystkich zaskoczył!  Nie jakąś spektakularną reformą ani nie jakimś proroczym gestem. Sprawa jest z pozoru drobna: ogłaszając Rok Różańca, Papież zaproponował... rozszerzenie modlitwy różańcowej o nową część: o pięć „tajemnic światła”, które będą odmawiane między częścią radosną i bolesną.
  Niniejsza książeczka ma być pomocą w praktykowaniu „odnowionego” Różańca. Jej redaktorzy posłużyli się cytatami z pism i wypowiedzi Jana Pawła II, żeby ułatwić rozważanie poszczególnych tajemnic: i tych „starych”, i tych „nowych”. Równocześnie układ książeczki ma pomóc tym, którzy pod wpływem papieskiego listu Rosarium Virginis Mariae zechcą wrócić do Różańca lub nawet spróbują modlić się w ten sposób po raz pierwszy.
  Warto odmawiać Różaniec! To właśnie mówi nam Papież... Bo „ta modlitwa - tak łatwa, a równocześnie tak bogata - naprawdę zasługuje na to, by ponownie ją odkryć... Również w obecnym, trzecim tysiącleciu pozostaje ona modlitwą o wielkim znaczeniu, przynoszącą owoce świętości”.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-240-0260-3
  Okładkamiękka
  Liczba stron88
  Wymiary117 x 169 mm
  Rok wydania2002
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu