Różaniec "Wróć synu, powróć córko" z relikwiami św. Moniki

49,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
Numer katalogowy 112146

Różaniec z relikwiami Moniki, patronki modlących się o nawrócenie dziecka.

Różaniec powstał z ogromnej potrzeby tysięcy pobożnych matek i ojców, którzy zmagają się z problemem odejścia synów i córek od wiary. Św. Monika, najlepsza patronka i orędowniczka modlących się o nawrócenie dziecka, daje przykład jak postępować w takich sytuacjach, różaniec zaś jest narzędziem do modlitewnego szturmu, który możemy z miłością ofiarowywać dziecku.

W łączniku różańca znajdują się relikwie III stopnia św. Moniki, pobłogosławione na specjalnym nabożeństwie w parafii pw. św. Moniki w Poznaniu, gdzie modlono się w intencjach tych, którzy korzystać będą z różańca.

Do każdego różańca dołączono modlitewni z rozważaniami różańcowymi za przyczyną św. Moniki w intencji nawrócenia synów i córek.

Różaniec z certyfikatem i autentyczności relikwii.

 

ŚWIĘTA MONIKA, PATRONKA MODLĄCYCH SIĘ O NAWRÓCENIE SYNOWI CÓREK.

Św. Monika, matka św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, przez lata modliła się o łaskę wiary i nawrócenie swego syna. Gdy Augustyn odszedł z Kościoła i popadł w grzech, św. Monika - zapewne jak wielu rodziców dzisiaj - uległa pokusie odwrócenia się od syna. Doznała jednak objawienia, w której Bóg powiedział jej, że ma przebywać z synem, jadać z nim przy jednym stole, okazywać mu bliskość i miłość, nawet jeśli nie pochwala i nie zgadza się z jego czynami. Tym przykładem Bóg pokazuje także współczesnym rodzicom zmagającym się z problemem odejścia od wiary swoich dzieci, jaką postawę należy przyjąć. Św. Monika modliła się wytrwale o nawrócenie Augustyna aż 17 lat! Jego nawrócenie przyszło w jedną minutę! Przykład św. Moniki daje nadzieję rodzicom, którzy cierpią z powodu odejścia dzieci od wiary. Nie ustawajmy zatem w modlitwie o nawrócenie synów i córek, a św. Monika będzie naszą najlepszą orędowniczką i patronką.

Inni klienci kupili również