Ostatnie sztuki! -28%

Różaniec w trudnych sprawach ze św. Ritą

Special Price 25,00 zł   Normalna cena 34,90 zł Oszczędzasz 9 zł
Najniższa cena z 30 dni: 29,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-67043-18-2
Numer katalogowy 043182
Wymiary 140 x 200 mm
Okładka miękka
Ilość stron 200
Rok wydania 2021

Ksiądz Teodor któremu Pan Bóg pobłogosławił charyzmatem zjednywania ludzi i łączenia ich modlitewną więzią, stworzył prawdziwy fenomen na skalę całego intemetu. Osobistą formę, którą autor nazwał Teobańkologią, przemienił w jedną z największych grup modlitewnych, gromadzącą setki tysięcy ludzi pragnących wspólnie się modlić i oddawać Matce Bożej w opiekę. Siła Teobańkologii tkwi w specyficznym charyzmacie tej wirtualnej wspólnoty modlitewnej. Wielu znajduje tutaj pocieszenie, pokój i oczyszczające łzy.

Rozczaruje się tą książką osoba, która poszukuje prostych rozwiązań swojej po ludzku patrząc beznadziejnej sytuacji. Rozczaruje się nią również ta osoba, która liczy, że ta książka będzie tylko i wyłącznie o życiu św. Rity. Ta publikacja jest o naszym życiu. Jest opisem codziennych sytuacji. Rzuca na nie światło Boże, światło różańca. Pomaga zrozumieć i wcielić w życie miłość.

Oto do rozważań różańcowych zaproszona została św. Rita. Staje się obecna przez wołanie jej, by obok nas była - i rzeczywiście przychodzi do ludzi, którzy modlą się za jej wstawiennictwem o rozwiązanie swoich beznadziejnych spraw, daje zrozumienie, dotyka indywidualnie serc.

Błogosławię każdego, kto bierze do ręki tę książkę.
Ks. Teodor

Inni klienci kupili również