-40%

Reumatyzm bóle stawów i kręgosłupa (wyd. 2)

Special Price 20,99 zł   Normalna cena 34,90 zł Oszczędzasz 13 zł
Najniższa cena z 30 dni: 19,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-64668-34-0
Numer katalogowy 668340
Wymiary 140 x 210 mm
Okładka miękka
Ilość stron 142
Rok wydania 2015

Leczenie reumatyzmu, bólu stawów czy kręgosłupa to poważny problem współczesnej medycyny. Choroby te szybko zaostrzają swój przebieg i mogą prowadzić nawet do inwalidztwa. Niestety ciągłe zażywanie leków przeciwbólowych nie rozwiązuje problemu.

Warto więc postawie na sprawdzone i bezpieczne leki, które pochodzą z najlepszej apteki - apteki natury.

Z książki dowiemy się, jak przyrządzie maści, nalewki, oleje, miody, balsamy i herbatki ziołowe, a także inne specyfiki o potwierdzonym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Znajdziemy w niej również zapomniane receptury na balsam ze smalcu gęsiego z żywokostem, wiązówką błotną, olej dziurawcowy czy nalewkę z chrzanu. Poznamy też sposób na odtrucie organizmu z kwasu moczowego, na korzystanie z okładów z siana oraz kąpieli ziołowo-solankowych.

Zbigniew T. Nowak znawca roślin leczniczych, od ponad 30 lat popularyzator wiedzy z zakresu ziołolecznictwa, apiterapii i zdrowej diety. Autor 48 książek (w tym wielu bestsellerów), ponad 1500 artykułów prasowych i kilkuset audycji radiowych o tej tematyce. Współpracował ze znanym zielarzem - franciszkaninem, ojcem Grzegorzem Sroką oraz z nestorem polskiego zielarstwa prof. Aleksandrem Ożarowskim. Wykłada naukę o zdrowiu m.in. na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

Inni klienci kupili również