Reumatyzm bóle stawów i kręgosłupa (wyd. 2)

Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 668340
24,90 zł
20,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Leczenie reumatyzmu, bólu stawów czy kręgosłupa to poważny problem współczesnej medycyny. Choroby te szybko zaostrzają swój przebieg i mogą prowadzić nawet do inwalidztwa. Niestety ciągłe zażywanie leków przeciwbólowych nie rozwiązuje problemu.

Warto więc postawie na sprawdzone i bezpieczne leki, które pochodzą z najlepszej apteki - apteki natury.

Z książki dowiemy się, jak przyrządzie maści, nalewki, oleje, miody, balsamy i herbatki ziołowe, a także inne specyfiki o potwierdzonym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Znajdziemy w niej również zapomniane receptury na balsam ze smalcu gęsiego z żywokostem, wiązówką błotną, olej dziurawcowy czy nalewkę z chrzanu. Poznamy też sposób na odtrucie organizmu z kwasu moczowego, na korzystanie z okładów z siana oraz kąpieli ziołowo-solankowych.

Zbigniew T. Nowak znawca roślin leczniczych, od ponad 30 lat popularyzator wiedzy z zakresu ziołolecznictwa, apiterapii i zdrowej diety. Autor 48 książek (w tym wielu bestsellerów), ponad 1500 artykułów prasowych i kilkuset audycji radiowych o tej tematyce. Współpracował ze znanym zielarzem - franciszkaninem, ojcem Grzegorzem Sroką oraz z nestorem polskiego zielarstwa prof. Aleksandrem Ożarowskim. Wykłada naukę o zdrowiu m.in. na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

Specyfikacja
ISBN 978-83-64668-34-0
Okładka miękka
Liczba stron 142
Wymiary 140 x 210 mm
Autor Zbigniew T. Nowak
Rok wydania 2015
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: