Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Rekolekcje anielskie

  Wydawnictwo: Rafael
  Kod katalogowy: 699524
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki
  • Dlaczego anioł stał się szatanem?
  • Jakich sztuczek używają demony, by zawładnąć ludzką duszą - twoją duszą?
  • Co aniołowie robią w niebie?
  • Jak korzystać z ich opiekuńczej misji?

  Ojciec Marcin Ciechanowski, egzorcysta z wieloletnim doświadczeniem, głosi pełne pasji rekolekcje. Nie są to tylko zbióry teorii i wskazówek teologicznych. To żywe przekazy poparte niezliczonymi przykładami uwolnienia spod mocy demona, z którymi ojciec Marcin zetknął się w swej posłudze egzorcysty. Wierząc w Boga, wierzymy także w misję, jaką powierzył On aniołom. Warto się dowiedzieć, jak oddać swą duszę i ciało pod opiekę Anioła Stróża i dlaczego kontakt z aniołami jest tak ważny dla naszego zbawienia.

  Rekolekcje anielskie to książka, którą powinien poznać każdy katolik pragnący walczyć o swoją duszę. Dzięki niniejszej publikacji wiedza o aniołach dostępna będzie szerszemu gronu, a nie tylko słuchaczom rekolekcji.

  o. Marcin Ciechanowski - paulin, egzorcysta archidiecezji częstochowskiej, rekolekcjonista, muzyk (organista i kompozytor). O sobie mówi: Nie znam się na wielu rzeczach, bo gdybym się na nich znał, byłbym kiepskim kapłanem albo gorszym niż jestem (uśmiech). Mam się znać na Bogu i Jego słowie. I to mi wystarcza na tym świecie. Być ludzkim (bo Bóg stał się człowiekiem – jest ludzki) i znać słowo Boga. Pasja duchowa: pisma ojców Kościoła. Poza tym muzyka: gra, literatura organowa; jazda na nartach, rowerze...

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7569-952-4
  Okładkamiękka
  Liczba stron124
  Wymiary140 x 200 mm
  Autoro. Marcin Ciechanowski OSPPE
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu