Rekolekcje anielskie

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 699524
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki
  • Dlaczego anioł stał się szatanem?
  • Jakich sztuczek używają demony, by zawładnąć ludzką duszą - twoją duszą?
  • Co aniołowie robią w niebie?
  • Jak korzystać z ich opiekuńczej misji?

Ojciec Marcin Ciechanowski, egzorcysta z wieloletnim doświadczeniem, głosi pełne pasji rekolekcje. Nie są to tylko zbióry teorii i wskazówek teologicznych. To żywe przekazy poparte niezliczonymi przykładami uwolnienia spod mocy demona, z którymi ojciec Marcin zetknął się w swej posłudze egzorcysty. Wierząc w Boga, wierzymy także w misję, jaką powierzył On aniołom. Warto się dowiedzieć, jak oddać swą duszę i ciało pod opiekę Anioła Stróża i dlaczego kontakt z aniołami jest tak ważny dla naszego zbawienia.

Rekolekcje anielskie to książka, którą powinien poznać każdy katolik pragnący walczyć o swoją duszę. Dzięki niniejszej publikacji wiedza o aniołach dostępna będzie szerszemu gronu, a nie tylko słuchaczom rekolekcji.

o. Marcin Ciechanowski - paulin, egzorcysta archidiecezji częstochowskiej, rekolekcjonista, muzyk (organista i kompozytor). O sobie mówi: Nie znam się na wielu rzeczach, bo gdybym się na nich znał, byłbym kiepskim kapłanem albo gorszym niż jestem (uśmiech). Mam się znać na Bogu i Jego słowie. I to mi wystarcza na tym świecie. Być ludzkim (bo Bóg stał się człowiekiem – jest ludzki) i znać słowo Boga. Pasja duchowa: pisma ojców Kościoła. Poza tym muzyka: gra, literatura organowa; jazda na nartach, rowerze...

Specyfikacja
ISBN 978-83-7569-952-4
Okładka miękka
Liczba stron 124
Wymiary 140 x 200 mm
Autor o. Marcin Ciechanowski OSPPE
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: