Radość nawrócenia. Modlitwa, skrucha i sakrament pojednania drogą do szczęścia

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 250123
9,90 zł
4,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Podążając za wskazówkami zawartymi w niniejszym tomiku, dostrzeżesz, drogi czytelniku, jak bardzo twoje życie zmieni się, gdy spotkasz Jezusa i doznasz radości płynącej z nawrócenia. Światło Dobrej Nowiny promieniujące z tekstów pomoże ci rozradować się prawdą, jak dobry jest Bóg, i porzucić to, co cię od Niego oddala, odbierając ci szczęście.

Piękne, głębokie refleksje o nawróceniu, modlitwie oraz Bożym miłosierdziu poprowadzą cię, abyś zakosztował pokoju serca, oddalając od siebie niepokoje, przygnębienie oraz smutek. Pomogą ci odnaleźć radość komunii ze Stwórcą. Lektura będzie znakomitą pomocą w otwarciu się na działanie Bożej miłości także dla tych, którzy obawiają się uklęknąć w konfesjonale.

„Idź drogą skruchy, by spotkać miłość, którą Bóg żywi do człowieka. Cherubin strzegący wejścia do raju otworzy ci drzwi; drzewo życia z radością wyciągnie ku tobie gałąź, podając swój owoc; wszyscy radujący się w weselnej komnacie rozradują się, widząc ciebie ”

(Św. Efrem)

O autorze: Pustelniczka, autorka wielu cenionych rozważań, modlitw i książek, m.in.: Z Maryją rozwiązuj węzły życia, Jak świętować niedzielę?

Specyfikacja
ISBN 978-83-66250-12-3
Okładka miękka
Liczba stron 62
Wymiary 110 x 160 mm
Autor s. Bożena Maria Hanusiak
Rok wydania 2019
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: