Ostatnie sztuki! -44%

Przemień pustkę w przestrzeń. Historia Gedeona

Special Price 14,00 zł   Normalna cena 25,00 zł Oszczędzasz 11 zł
Najniższa cena z 30 dni: 16,50 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-66020-44-3
Numer katalogowy 020443
Wymiary 130 x 195 mm
Okładka miękka
Ilość stron 217
Rok wydania 2022

"To rewelacyjny pomysł: przyjrzeć się inspirującej historii wojownika Gedeona i w ten sposób zaprosić współczesnych czytelników do... życiowego remanentu! I do przemiany tego, co jest beznadziejną pustką, w życiodajną przestrzeń - pełną szans i możliwości! Autor - z Biblią w ręku - zachęca nas do zmiany myślenia. Nie stawia się jednak w roli grożącego palcem belfra.

Jest świadkiem: odwołuje się do własnych kroków, które wciąż cierpliwie stawia na drodze osobistej przemiany. I w ciekawy sposób inspiruje - przeplatając swoje historie wyrazistymi cytatami z filmów oraz książek. Czerpie jednak przede wszystkim z bogactwa Bożego Słowa i z głębi nauczania Kościoła. Oraz z ciekawostek językowo-kulturowych ze świata Biblii i Izraela.

Dzięki tej zwięzłej lekturze możesz - jak Gedeon - na nowo usłyszeć Boży głos: „Pan jest z Tobą!”. Możesz też pokierować swoim życiem wiary lepiej niż biblijny bohater! Bo dowiesz się, jak wyglądał jego koniec. Masz przecież jakieś zdanie na swój temat. Możesz skonfrontować je z tym, co o Tobie myśli Bóg! A dzięki temu zmienić sposób patrzenia na siebie, na Pana, na świat… Żeby z Bożą pomocą iść dalej po życiowe zwycięstwo!"

Michał Nikodem, lider Wspólny Chefsiba

Inni klienci kupili również