Propolis w zestawie do sporządzenia nalewki lub kropli

Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 047331
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Zestaw bez spirytusu!

W zestawie: Propolis w słoiczku 12,5 g, praktyczna buteleczka na krople/nalewkę, zakrętka z kroplomierzem, instrukcja wykonania. Nasz zestaw pozwoli na wykonanie 125 ml kropli propolisowych (stężenie ok. 10%) lub 0,51 nalewki.

Propolisu nie mogą stosować osoby uczulone na produkty pszczele!

Krople lub nalewki propolisowe stosowane są jako środki o właściwościach przeciwwirusowych, bakteriobójczych, przeciwgrzybicznych i przeciwzapalnych. Propolis ma przeszło 300 substancji składowych, w tym wiele biopierwiastków i witamin. Badania kliniczne potwierdzają ponadto skuteczność w leczeniu górnych dróg oddechowych, licznych stanów zapalnych, zakażeń bakteryjnych, oparzeń, trudno gojących się ran czy chorób reumatycznych. Propolis zwiększa odporność organizmu, reguluje ciśnienie krwi, działa uspokajająco, osłania wątrobę przed toksynami i niepożądanymi skutkami zażywania niektórych leków.

Pandemia koronawirusa spowodowała szczególny wzrost zainteresowania nalewkami i kroplami propolisowymi, które w medycynie ludowej uważane są za jedne z najskuteczniejszych środków antywirusowych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy najwyższej jakości propolis z ekologicznych polskich pasiek oraz specjalny zestaw do sporządzenia z nich kropli lub nalewki. Nie ma nic prostszego: wystarczy tylko niewielka ilość spirytusu i po dwóch, trzech tygodniach wyciąg jest gotowy…