Posynodalna Adhortacja Apostolska Christus Vivit. Do młodych i całego Ludu Bożego

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 435001
9,99 zł
7,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Najnowszy dokument papieża Franciszka - posynodalna adhortacja apostolska, Christus vivit, do młodych i całego Ludu Bożego jest dokumentem pełnym miłości i troski o człowieka młodego. Ojciec Święty przypomina, że Chrystus żyje i jest źródłem nadziei, On odmładza nasze serca. On jest w każdym z nas i nigdy nas nie opuszcza. Niezależnie od tego, jak byśmy się oddalili, Zmartwychwstały jest obok nas. Kiedy czujemy się starzy z powodu smutku, urazów, lęków, wątpliwości, porażek, On jest przy nas, aby na nowo dać nam siłę i nadzieję.

Jest to list, który przypomina prawdy wiary i zachęca do wzrastania w świętości i zaangażowania się w nasze własne powołanie. Papież w swym dokumencie zwraca się jednocześnie do całego Ludu Bożego, pasterzy i wiernych. Apeluje do młodych by nie dali sobie ukraść nadziei, marzeń i nie zmarnowali tego daru, jakim jest młodość.

Inspiracją do powstania dokumentu było bogactwo refleksji i wymiana opinii podczas Synodu poświęconego młodzieży i rozeznaniu powołania. Adhortacja jest formą odpowiedzi na tysiące pytań osób wierzących i niewierzących, które zostały przesłane w związku z pracami Synodu.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8043-500-1
Okładka miękka
Liczba stron 128
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Franciszek (papież)
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: