Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Posynodalna Adhortacja Apostolska Christus Vivit. Do młodych i całego Ludu Bożego

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 435001
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Najnowszy dokument papieża Franciszka - posynodalna adhortacja apostolska, Christus vivit, do młodych i całego Ludu Bożego jest dokumentem pełnym miłości i troski o człowieka młodego. Ojciec Święty przypomina, że Chrystus żyje i jest źródłem nadziei, On odmładza nasze serca. On jest w każdym z nas i nigdy nas nie opuszcza. Niezależnie od tego, jak byśmy się oddalili, Zmartwychwstały jest obok nas. Kiedy czujemy się starzy z powodu smutku, urazów, lęków, wątpliwości, porażek, On jest przy nas, aby na nowo dać nam siłę i nadzieję.

  Jest to list, który przypomina prawdy wiary i zachęca do wzrastania w świętości i zaangażowania się w nasze własne powołanie. Papież w swym dokumencie zwraca się jednocześnie do całego Ludu Bożego, pasterzy i wiernych. Apeluje do młodych by nie dali sobie ukraść nadziei, marzeń i nie zmarnowali tego daru, jakim jest młodość.

  Inspiracją do powstania dokumentu było bogactwo refleksji i wymiana opinii podczas Synodu poświęconego młodzieży i rozeznaniu powołania. Adhortacja jest formą odpowiedzi na tysiące pytań osób wierzących i niewierzących, które zostały przesłane w związku z pracami Synodu.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8043-500-1
  Okładkamiękka
  Liczba stron128
  Wymiary130 x 200 mm
  AutorFranciszek (papież)
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu