Posługa uwalniania

Wydawnictwo: Bernardinum
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 271318
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

„Posługa uwalniania jest koniecznym wymiarem ewangelizacji w naszym świecie, jest wyzwalającym spotkaniem z miłosierdziem Boga, na które tak duży nacisk kładzie Papież Franciszek. Refleksje i wytyczne zawarte w niniejszej książce reprezentują dojrzały owoc większego zaangażowania świeckich w misję Kościoła”.

— Kardynał Christoph Shonborn,
Arcybiskup Wiednia

„Odkąd zacząłem pisać na temat posługi uwalniania, miałem nadzieję, że ktoś przygotuje solidny fundament pod tę posługę w duchu katolickim z większą teologiczną precyzją, niż sam potrafiłem to zrobić. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że ta książka tym właśnie się stała, ukazując, że posługa uwalniania może prowadzić do przemiany i stanowić część życia parafii, którą Duch Święty będzie się posługiwał, by przynosić wolność ludowi Bożemu!”
— Neal Lozano, założyciel Heart of the Father Ministries,

autor przewodnika po posłudze uwolnienia:
Modlitwa uwolnienia

„Jako Kościół wierzymy, że Duch Boży jest zawsze aktywny, czego dowodem stał się niniejszy, jakże bardzo teraz potrzebny, dokument. Dzieło to z dużym powodzeniem realizuje postawiony cel, tworząc solidne podłoże teologiczne posługi uwalniania oraz dając logiczne wskazania duszpasterskie w jej zastosowaniu. Niezależnie od stopnia zaangażowania w tę posługę, każdy odnajdzie tutaj cenne wskazówki”.

— Ks. Jeffrey S. Grób, J.C.D.,
Kanclerz Archidiecezji Chicago

Specyfikacja
ISBN 978-83-8127-131-8
Okładka miękka
Liczba stron 148
Wymiary 140 x 210 mm
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu