Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Polska niezwykła. Quo vadis

  Wydawnictwo: Demart
  Kod katalogowy: 122301
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 59,90 zł
  31,36 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 31,36 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Uniwersalny i bardzo praktyczny przewodnik zawiera opisy miejsc, które warto zwiedzić podczas wycieczek wakacyjnych i weekendowych. W szczególności polecamy wizyty w parkach narodowych i obiektach wpisanych na Listę UNESCO.

  W przewodniku znalazły się także propozycje wycieczek pieszych, rowerowych i spływów kajakowych. Przewodnik podzielono na pięć części: „morze”, „jeziora”, „lasy - łąki - zdroje”, „góry i pagóry” oraz „lato w mieście”. Każdy z 52 rozdziałów rozpoczyna krótka charakterystyka opisywanego obszaru oraz mapa samochodowa w skali 1:300 000, ze strzałkami ułatwiającymi lokalizację opisywanych atrakcji. Zamiast szybko dezaktualizujących się informacji praktycznych (ceny, godziny otwarcia) w przewodniku zamieszczono QR-kody, które po przeskanowaniu smartfonem z odpowiednią aplikacją przekierują Państwa na właściwą stronę internetową zawierającą aktualne informacje.

  Dla turystów lubiących łamigłówki i rozwiązywanie ciekawych zadań umieszczono QR-kody questów - edukacyjnych gier terenowych, czyli wycieczek z zagadką. Na końcu przewodnika zamieszczono samochodową mapę Polski w skali 1:800 000.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7912-230-1
  Okładkazintegrowana
  Liczba stron736
  Wymiary180 x 250 mm
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu