Ostatnie sztuki! -66%

Początek końca aborcji

Special Price 16,99 zł   Normalna cena 49,90 zł Oszczędzasz 32 zł
Najniższa cena z 30 dni: 39,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
EAN 9788366560314
ISBN 978-83-66560-31-4
Numer katalogowy 560314
Wymiary 150 x 210 mm
Okładka twarda
Ilość stron 392
Rok wydania 2020

Shawn Carney, bohater filmu Nieplanowane, szef kampanii „40 dni dla życia", w pełnej pasji książce zabiera czytelnika w pouczającą podróż wraz z tymi, którzy znaleźli się w najmroczniejszym zakątku współczesnego świata, ale dzięki Opatrzności oraz pomocy Shawna i jego przyjaciół szczęśliwie odnaleźli nadzieję.

Carney ma prawo uważać, że znalazł skuteczny sposób, dzięki któremu może ogłosić początek końca aborcji. Jego „40 dni dla życia", największy na świecie ruch powstrzymujący aborcję, tylko w jednym roku odwiódł od zabicia dziecka 17 226 kobiet (tylko udokumentowane przypadki). Co jest siłą tej kampanii antyaborcyjnej? Podstawowym środkiem działania, którego używa Shawn i jego organizacja, jest... modlitwa. Jeśli ktokolwiek miałby wątpliwości, czy ona może być skutecznym narzędziem walki z realnym złem, to właśnie w ręce trzyma dowód…

Początek końca aborcji daje nadzieję na zwycięstwo dobra, ale i nieocenioną lekcję, jak wielka walka o bezbronnych jeszcze przed nami.

Paulina Guzik, „Między ziemią a niebem", TVP 1

Każdy, kto odczuwa bezsilność wobec strasznej aborcyjnej machiny, powinien przeczytać tę książkę.

Weronika Kostrzewa, szef publicystyki Radia Plus

To publikacja, po którą sięgnąć powinien każdy obrońca życia.

ks. Tomasz Kancelarczyk. prezes Fundacji Małych Stopek

Odważne stawanie w prawdzie, głęboka modlitwa i podchodzenie z miłością zarówno do matek rozważających tzw. aborcję, jak i ludzi pracujących w aborcyjnych klinikach, sprawiają, że Pan Bóg czyni cuda.

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, żona, mama, prawnik i psycholog

Shawn Carney- współzałożyciel i lider akcji „40 dni dla życia”, jeden z największych mówców chroniących życie nienarodzonych dzieci. Jego inspiracją jest nauczanie św. Jana Pawła II. Wraz z żoną Marilisą, z którą mają siedmioro dzieci, byli bohaterami filmu Nieplanowane. Mieszkają w Teksasie. Na co dzień Shawn jest producentem nagradzanych dokumentów pro-life, a także autorem książek ocenianych jako najlepsze publikacje chrześcijańskie zaangażowane w akcję ratowania ludzkiego życia.

Inni klienci kupili również