Bestseller! -50%

Po drugiej stronie życia. Książka z filmem DVD

Special Price 17,50 zł   Normalna cena 34,90 zł Oszczędzasz 17 zł
Najniższa cena z 30 dni: 17,50 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-7864-305-0
Numer katalogowy 643050
Wymiary 140 x 200 mm
Okładka twarda
Ilość stron 140
Rok wydania 2016

Historia Andrzeja Duffeka o wypadku, pobycie w zaświatach, powrocie do życia i wielkiej mocy modlitwy. Poruszające świadectwo uzdrowienia za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej.

Andrzej Duffek to gdański przedsiębiorca, opozycjonista działający w latach osiemdziesiątych w Federacji Młodzieży Walczącej i oddany kibic Lechii Gdańsk. W 2003 roku uległ poważnemu wypadkowi. Mimo sprawnego działania ratowników i lekarzy na blisko dwa miesiące zapadł w śpiączkę, podczas której sztucznie podtrzymywano jego funkcje życiowe. Odbył wówczas podróż, która absolutnie zmieniła jego życie, spojrzenie na ludzi i ten świat.

Książka i dołączony do niej film dokumentalny to jego opowieść o doświadczeniach po tamtej stronie życia, o wielkiej radości nieba, ale także o potwornym dotknięciu piekła. Świadectwo Andrzeja Duffeka to poruszająca lektura o decydującym znaczeniu naszych intencji, wyborów i czynów, o wielkiej sile modlitwy najbliższych i przyjaciół. To także świadectwo o ofierze życia jego brata Tadeusza Duffeka, dzięki któremu Andrzej mógł wrócić do życia na tym świecie.

Oprócz świadectwa samego Andrzeja Duffeka, swoimi przeżyciami związanymi z jego wypadkiem i walką o powrót do życia dzielą się też najbliżsi - żona Andrzeja, jego siostra, przyjaciel oraz ks. Jarosław Wąsowicz, duszpasterz kibiców, wraz z którym Andrzej zrealizował wielkie marzenie i duchowy testament jego brata, Tadeusza - coroczną pielgrzymkę kibiców na Jasną Górę.

Dołączony film DVD: Siła modlitwy, reż. Jarosław Mańka, czas trwania 56 min., język polski, język angielski (napisy).

Wsparcie medialne:

Tygodnik wSieci prawdy wSieci Historii
Tygodnik Idziemy

Nagroda!
Film „Siła modlitwy” otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie w 2016 roku, a także wyróżnienie Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks 2017 w kategorii Multimedia.

Zobacz zwiastun!

Więcej:

Film „Siła modlitwy” dostępny jest również w wersji z napisami w języku angielskim.

Zwiastun:

Informacja o książce w Wiadomościach na kanale TVP1:

Inni klienci kupili również