Pij i chudnij - dwumiesięczna kuracja

Wydawnictwo: Eldex Medical
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: CZ7200
179,80 zł
149,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Pij i chudnij - kuracja wspierająca odchudzanie Ojca A. Cz. Klimuszko (zestaw na dwa miesiące)

Gotowa do spożycia, w praktycznych buteleczkach skondensowana mieszanina wyciągów z naturalnych ziół i owoców, wspierająca działania odchudzające.

Ma właściwości żółciopędne, przyśpieszające spalanie tłuszczu. Oczyszcza organizm z ubocznych produktów przemiany materii i toksyn.

Polecana szczególnie osobom mających tendencję do tycia oraz prowadzących mało aktywny tryb życia.

W trakcie kuracji zaleca się spożywanie owoców i warzyw, picie wody mineralnej niegazowanej oraz ograniczenie spożywania tłuszczów i cukrów.

Preparat przyjazny dla cukrzyków!

30 buteleczek stanowi kurację dwumiesięczną.

Sposób użycia: Nie przekraczać dawki 50 ml napoju w ciągu doby. Stosować 15 ml (1 łyk) 20-25 minut przed śniadaniem, 30 ml (2 łyki) i przed obiadem oraz 15 ml (1 łyk) przed kolacją.
100 ml = 2 dni po 50 ml dziennie. Kuracja to 30x100 ml = 60 dni.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia.

Preparaty ziołowe Ojca Andrzeja Czesława Klimuszki to mieszanki ziołowe najwyższej farmaceutycznej jakości.

Przygotowane zostały na podstawie receptur genialnego zakonnika, światowej sławy polskiego zielarza. Powstały dzięki połączeniu wiedzy farmakologicznej z doświadczeniem i intuicją ojca Klimuszki, obdarzonego niezwykłymi umiejętnościami w dziedzinie diagnozowania oraz leczenia za pomocą ziół. Przez wiele lat pomagał on przyjeżdżającym do niego chorym, wykorzystując naturalne właściwości lecznicze roślin. Wspaniałe mieszanki ziołowe ojca Klimuszki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością dzięki dobroczynnemu oddziaływaniu na organizm.

Dostępny jest także zestaw z kuracją jednomiesięczną oraz trzymiesięczną. Ten drugi zestaw oferujemy promocyjnej cenie! Sprawdź poniżej!

Specyfikacja
Podtytuł 30 buteleczek po 100 ml
Znaczniki produktu