Bestseller! -50%

Pij i chudnij - miesięczna kuracja

Eldex Medical
Special Price 59,90 zł   Normalna cena 119,90 zł Oszczędzasz 60 zł
Najniższa cena z 30 dni: 59,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
Podtytuł 15 buteleczek po 100 ml
Numer katalogowy CZ7009

Pij i chudnij - miesięczna kuracja wspierająca odchudzanie Ojca A. Cz. Klimuszko

Gotowa do spożycia, w praktycznych buteleczkach skondensowana mieszanina wyciągów z naturalnych ziół i owoców, wspierająca działania odchudzające.

Ma właściwości żółciopędne, przyśpieszające spalanie tłuszczu. Oczyszcza organizm z ubocznych produktów przemiany materii i toksyn.

Polecana szczególnie osobom mających tendencję do tycia oraz prowadzących mało aktywny tryb życia.

W trakcie kuracji zaleca się spożywanie owoców i warzyw, picie wody mineralnej niegazowanej oraz ograniczenie spożywania tłuszczów i cukrów.

15 buteleczek stanowi kurację miesięczną.

Sposób użycia: Nie przekraczać dawki 50 ml napoju w ciągu doby. Stosować 15 ml (1 łyk) 20-25 minut przed śniadaniem, 30 ml (2 łyki) i przed obiadem oraz 15 ml (1 łyk) przed kolacją.
100 ml = 2 dni po 50 ml dziennie. Kuracja to 15x100 ml = 30 dni.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia. Preparat nie powinien byc stosowany przez osoby z niewydolnością nerek, i/lub cukrzycą.

Preparaty ziołowe Ojca Andrzeja Czesława Klimuszki to mieszanki ziołowe najwyższej farmaceutycznej jakości.

Przygotowane zostały na podstawie receptur genialnego zakonnika, światowej sławy polskiego zielarza. Powstały dzięki połączeniu wiedzy farmakologicznej z doświadczeniem i intuicją ojca Klimuszki, obdarzonego niezwykłymi umiejętnościami w dziedzinie diagnozowania oraz leczenia za pomocą ziół. Przez wiele lat pomagał on przyjeżdżającym do niego chorym, wykorzystując naturalne właściwości lecznicze roślin. Wspaniałe mieszanki ziołowe ojca Klimuszki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością dzięki dobroczynnemu oddziaływaniu na organizm.