Pakiet papieski: Tajemnice Jana Pawła II, Sekret ocalenia, Jezuita. Papież Franciszek

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 100105
89,70 zł
49,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

JEZUITA. PAPIEŻ FRANCISZEK

FRANCESCA AMBROGETTI, SERGIO RUBIN

Niezwykły klimat książki budują nie tylko odpowiedzi na pytania o wielkie moralne problemy, ale także te, w których papież Franciszek ujawnia, o co zawsze pyta młodych rodziców przychodzących do spowiedzi? dlaczego arogancję i pychę uważa za największy grzech, a cierpliwość za największą cnotę? dlaczego nie ufa swojemu pierwszemu wrażeniu? co myśli na temat równowagi pomiędzy pracą a życiem i jaki ma stosunek do niedzieli?

Wyd. Rafael, 13 x 20 cm, s. 224, opr. miękka

TAJEMNICE JANA PAWŁA II

ANTONIO SOCCI

Największy papieski bestseller ostatnich lat. Bezwzględnie jedna z najbardziej frapujących i odkrywczych książek o polskim papieżu! Wieloletni przyjaciel Karola Wojtyły, kard. Andrzej Deskur, wyjawia autorowi niezwykłą informację. Okazuje się, że osoba Jana Pawła II ma jeszcze jeden, dotąd nieodkryty przez biografów wymiar: Karolowi Wojtyle od 26. roku życia towarzyszyły niezwykłe doświadczenia mistyczne!

Wyd. Rafael, 13 x 20 cm, s. 252, opr. miękka

SEKRET OCALENIA

HENRYK BEJDA

Nieznany, sensacyjny epizod związany z ocaleniem Jana Pawła II z zamachu staje się pretekstem do rozpoczęcia fascynującego śledztwa. Autor wyrusza do Włoch, by podążyć tropem niezwykłej tajemnicy i niewytłumaczalnego w ludzkim pojmowaniu wydarzenia. W przeciwieństwie do wielu dziennikarzy, to nie polityczne kulisy zamachu i domniemani mocodawcy Alego Agcy są w centrum jego dociekań.

Wyd. Rafael, 13 x 20 cm, s. 256, opr. miękka

Pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Specyfikacja
ISBN 978-83-7569-484-0
Okładka miękka
Liczba stron 224+252+256
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Antonio Socci
Autor Sergio Rubin
Autor Henryk Bejda
Autor Francesca Ambrogetti
Znaczniki produktu