Patyczki drewniane do nauki liczenia

19,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
Numer katalogowy 945937

Pomagają w nauce liczenia – patyczki do nauki liczenia to doskonały zamiennik dziecięcych paluszków, które najmłodsi wykorzystują do pierwszych prób obrazowania liczenia. To doskonała pomoc dydaktyczna na etap przedszkolny i wczesnoszkolny, która ułatwi dzieciom matematyczny start.

Rozwijają kreatywność i pobudzają wyobraźnię – patyczki do liczenia są kolorowe, dziecko może nie tylko liczyć z ich pomocą, ale także rozpoznawać kolory, układać i nazywać figury geometryczne, a także wykorzystać jak klocki. Zestaw pobudza dziecięcą kreatywność i rozwija wyobraźnię, co zaprocentuje w przyszłości.

Duży zestaw ze znakami – w zestawie znajdują się nie tylko kolorowe patyczki do nauki liczenia, ale również klocki z nadrukowanymi cyferkami, dla lepszego obrazowania i zapamiętywania, a także bloki ze znakami działań matematycznych, co zwiększa możliwości wykorzystania całego kompletu.

Drewniane – jest to liczydło drewniane. Wszystkie elementy zestawu zrobione są z drewna, dzięki czemu komplet jest trwały i bezpieczny dla dzieci.

Specyfikacja:

    -Materiał: drewno
    -Wymiary: 15/23/1,7cm
    -Waga: 0,148kg
    -Waga w opakowaniu: 0,202kg

W zestawie:

    -48 patyczków
    -19 klocków z cyferkami
    -5 klocków ze znakami działań matematycznych
    -Drewniana szufladka na patyczki i klocki

Praktyczny zestaw do nauki podstaw matematyki - patyczki do liczenia. Matematyka to królowa nauk, jednak ta bywa bardzo surowa i nie każdemu z nią po drodze. Liczydło drewniane to sposób na to, by już przy pierwszym poznaniu z matematyką dziecko zainteresowało się liczeniem i polubiło je, a nie wystraszyło się go. Patyczki do nauki liczenia pokażą najmłodszym, jak ciekawe (i wcale nie trudne) są różnego rodzaju działania matematyczne.

Inni klienci kupili również