Pamiętnik nastolatki. Julia (cz. 8-10)

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 100109
74,70 zł
29,88 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Pamiętnik nastolatki to lektura wysoko oceniana przez rodziców. Autorka potrafi dotrzeć do młodych nie epatując złem, lecz promując dobre wartości. Lektura idzie pod prąd lansowanym wzorcom i podejmuje tematy dziś już praktycznie nieobecne w młodzieżowej literaturze, takie jak wiara i religia. Przedstawia świat takim, jakim jest on naprawdę: bohaterowie Pamiętnika czasem popełniają błędy i dokonują złych wyborów, ale nieustannie poszukują prawdy i pragną dobra.

Pamiętnik nastolatki” to jedna z najpopularniejszych serii dla młodzieży ostatnich lat. Seria nie tylko zbiera entuzjastyczne recenzje wśród młodych czytelniczek, ale została także bardzo dobrze przyjęta przez rodziców, którzy w „Pamiętniku nastolatki” widzą „bezpieczną” lekturę dla dorastających córek, co często trudno powiedzieć o sporej części literatury młodzieżowej. Książki z serii są realistyczne, bardzo prawdziwie opisują rzeczywistość dzisiejszego świata nastolatek: ich pierwsze miłości, problemy z rodzicami, szkołą, rówieśnikami, przy tym nienachalnie, niejako przy okazji, promują naprawdę dobre wartości.

W skład pakietu wchodzi:

  • Pamiętnik nastolatki 8. Julia I
  • Pamiętnik nastolatki 9. Julia II
  • Pamiętnik nastolatki 10. Julia III

Dostępne są także pozostałe części Pamiętnika nastolatki w postaci kompletu Pamiętnik nastolatki. Natka (cz. 1-7 /8 książek/). Szczegóły poniżej.

Pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Specyfikacja
Okładka miękka
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Beata Andrzejczuk
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: