Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Pamiętnik Anioła Stróża

  Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
  Kod katalogowy: K01120
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 29,90 zł
  14,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 29,90 zł
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Urzekająca historia przyjaźni anioła z człowiekiem!

  Fascynująca opowieść o niezwykłych przyjaciołach na całe życie, a nawet na całą wieczność... Jej bohaterem jest człowiek oraz jego najwierniejszy, mimo iż niewidzialny przyjaciel – Anioł Stróż. Tytułowy bohater opowiada tu o swojej przygodzie z powierzonym mu człowiekiem: odnotowuje zadziwiające wydarzenia począwszy od momentu podjęcia się swego zadania aż do chwili, kiedy wraz ze swym ludzkim przyjacielem, po wielu trudach życia, dociera do wiecznej ojczyzny.

  Każdy czytelnik może tu odnaleźć samego siebie w zmaganiach w świecie ducha, wiary, walki ze złem i słabością, w poszukiwaniu dobra i właściwej drogi życia.

  Od redakcji (fragment)

  Autor doskonale ukazuje i przybliża tu katolicką tradycję i naukę dotyczącą posługi Aniołów Stróżów, wykorzystując formę powieści, której kanwą jest życie człowieka, widziane i przeżywane wraz z nim przez jego najwierniejszego, chociaż niewidzialnego przyjaciela – Anioła Stróża. Obraz świata ukazanego w tej opowieści z pewnością odbiega od świata naszych czasów. Nie o świat tu jednak chodzi, lecz o człowieka w relacji do wieczności, do Boga, który jest ostatecznym celem i sensem jego życia, a ta kwestia pozostaje niezmienna, niezależna od miejsca i czasu. Choć realia mogą wydać nam się odległe, to z pewnościa odnajdujemy się tutaj w świecie wiary i przestrzeni zmagań duchowych, w walce ze słabościami, poszukiwaniu właściwej drogi, w konfrontacji ze złem, w dążeniu do dobra.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-61881-88-9
  Okładkamiękka
  Liczba stron176
  Wymiary140 x 200 mm
  Autorks. Guillaume Chardon
  Rok wydania2011
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu