-50%

Pamiętnik Anioła Stróża

Special Price 14,90 zł   Normalna cena 29,90 zł Oszczędzasz 14 zł
Najniższa cena z 30 dni: 14,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-61881-88-9
Numer katalogowy K01120
Wymiary 140 x 200 mm
Okładka miękka
Ilość stron 176
Rok wydania 2011

Urzekająca historia przyjaźni anioła z człowiekiem!

Fascynująca opowieść o niezwykłych przyjaciołach na całe życie, a nawet na całą wieczność... Jej bohaterem jest człowiek oraz jego najwierniejszy, mimo iż niewidzialny przyjaciel – Anioł Stróż. Tytułowy bohater opowiada tu o swojej przygodzie z powierzonym mu człowiekiem: odnotowuje zadziwiające wydarzenia począwszy od momentu podjęcia się swego zadania aż do chwili, kiedy wraz ze swym ludzkim przyjacielem, po wielu trudach życia, dociera do wiecznej ojczyzny.

Każdy czytelnik może tu odnaleźć samego siebie w zmaganiach w świecie ducha, wiary, walki ze złem i słabością, w poszukiwaniu dobra i właściwej drogi życia.

Od redakcji (fragment)

Autor doskonale ukazuje i przybliża tu katolicką tradycję i naukę dotyczącą posługi Aniołów Stróżów, wykorzystując formę powieści, której kanwą jest życie człowieka, widziane i przeżywane wraz z nim przez jego najwierniejszego, chociaż niewidzialnego przyjaciela – Anioła Stróża. Obraz świata ukazanego w tej opowieści z pewnością odbiega od świata naszych czasów. Nie o świat tu jednak chodzi, lecz o człowieka w relacji do wieczności, do Boga, który jest ostatecznym celem i sensem jego życia, a ta kwestia pozostaje niezmienna, niezależna od miejsca i czasu. Choć realia mogą wydać nam się odległe, to z pewnościa odnajdujemy się tutaj w świecie wiary i przestrzeni zmagań duchowych, w walce ze słabościami, poszukiwaniu właściwej drogi, w konfrontacji ze złem, w dążeniu do dobra.

Inni klienci kupili również