Odwaga zmiany

Wydawnictwo: W drodze
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 061389
28,00 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Lęk, smutek, niepokój, słabość, zniechęcenie - któż z nas nie chciałby się ich pozbyć? Ojciec Wojciech Jędrzejewski w swej książce przekonuje, że jest na to sposób - wymaga on odwagi, ale gwarantuje sukces, bo prowadzi do prawdziwej, głębokiej przemiany życia.

„Dopiero gdy otwieramy się na osobistą przemianę, moralną i duchową, na działanie Boga w nas samych, stajemy się coraz bardziej zdolni do prawdziwie chrześcijańskiego, ewangelicznego zaangażowania w wielkie wyzwania tego świata”.

Fragment książki

Wojciech Jędrzejewski - ur. 1968, dominikanin, ceniony rekolekcjonista, kaznodzieja i publicysta, współtwórca portalu mateusz.pl, współpracownik Radia Plus, kanałów Religia.tv i Bo$ka.tv. Był duszpasterzem młodzieży w Warszawie, a następnie duszpasterzem akademickim w Łodzi. Obecnie pracuje w Dominikańskim Ośrodku Kaznodziejskim w Łodzi, gdzie m.in. koordynuje Warsztaty Kaznodziejskie dla księży i nagrywa codzienny komentarz do Ewangelii dostępny w Internecie. Autor kilkunastu książek, takich jak Ewangeliarz dominikański, Biblia enter, Tęsknota, która rozszerza serce, Uzdrowienie ze wstydu czy Katecheta w ringu.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7906-138-9
Okładka miękka
Liczba stron 208
Wymiary 120 x 190 mm
Autor Wojciech Jędrzejewski OP
Rok wydania 2017