Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Odwaga zmiany

  Wydawnictwo: W drodze
  Kod katalogowy: 061389
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Lęk, smutek, niepokój, słabość, zniechęcenie - któż z nas nie chciałby się ich pozbyć? Ojciec Wojciech Jędrzejewski w swej książce przekonuje, że jest na to sposób - wymaga on odwagi, ale gwarantuje sukces, bo prowadzi do prawdziwej, głębokiej przemiany życia.

  „Dopiero gdy otwieramy się na osobistą przemianę, moralną i duchową, na działanie Boga w nas samych, stajemy się coraz bardziej zdolni do prawdziwie chrześcijańskiego, ewangelicznego zaangażowania w wielkie wyzwania tego świata”.

  Fragment książki

  Wojciech Jędrzejewski - ur. 1968, dominikanin, ceniony rekolekcjonista, kaznodzieja i publicysta, współtwórca portalu mateusz.pl, współpracownik Radia Plus, kanałów Religia.tv i Bo$ka.tv. Był duszpasterzem młodzieży w Warszawie, a następnie duszpasterzem akademickim w Łodzi. Obecnie pracuje w Dominikańskim Ośrodku Kaznodziejskim w Łodzi, gdzie m.in. koordynuje Warsztaty Kaznodziejskie dla księży i nagrywa codzienny komentarz do Ewangelii dostępny w Internecie. Autor kilkunastu książek, takich jak Ewangeliarz dominikański, Biblia enter, Tęsknota, która rozszerza serce, Uzdrowienie ze wstydu czy Katecheta w ringu.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7906-138-9
  Okładkamiękka
  Liczba stron208
  Wymiary120 x 190 mm
  AutorWojciech Jędrzejewski OP
  Rok wydania2017
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *