Odtruj organizm i żyj dłużej (wyd. 2)

Zbigniew T. Nowak
Fundacja Nasza Przyszłość
34,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-64668-33-3
Numer katalogowy 668333
Wymiary 140 x 210 mm
Okładka miękka
Ilość stron 148
Rok wydania 2018

Realne niebezpieczeństwo zatrucia organizmu czyha na nas wszędzie: w wodzie, którą pijemy, żywności, lekach czy środowisku, w którym żyjemy. Nagromadzenie się toksyn w organizmie prowadzi do trudnych w leczeniu chorób (łącznie z nowotworami), do szybkiego starzenia się, a nawet do przedwczesnej śmierci.

Aby do tego nie doszło, musimy podejmować regularne kuracje odtruwające organizm z wykorzystaniem ziół, owoców i warzyw.

Książka ta zawiera m.in. przepisy na krople, soki, miody i herbatki lecznicze - pomocne przy odtruwaniu wątroby, trzustki, jelit, żołądka, nerek, pęcherza moczowego, mózgu. Niewątpliwym jej atutem są także zaproponowane kuracje dla palaczy, ludzi pracujących w szkodliwych warunkach oraz oczyszczające organizm po zimie, leczeniu antybiotykami czy chemioterapii.

Zbigniew T. Nowak znawca roślin leczniczych, od ponad 30 lat popularyzator wiedzy z zakresu ziołolecznictwa, apiterapii i zdrowej diety. Autor 48 książek (w tym wielu bestsellerów), ponad 1500 artykułów prasowych i kilkuset audycji radiowych o tej tematyce. Współpracował ze znanym zielarzem - franciszkaninem, ojcem Grzegorzem Sroką oraz z nestorem polskiego zielarstwa prof. Aleksandrem Ożarowskim. Wykłada naukę o zdrowiu m.in. na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

Inni klienci kupili również