-50%

Odlot motyla. Biblioteka seniora

Special Price 12,50 zł   Normalna cena 24,90 zł Oszczędzasz 12 zł
Najniższa cena z 30 dni: 12,50 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-67043-22-9
Numer katalogowy 043229
Wymiary 140 x 200 mm
Okładka miękka
Ilość stron 116
Rok wydania 2021

Jaką drogę wybrać, gdy wokół tyle pokus? Jak najlepiej ulokować swoje uczucia i nauczyć się odpowiedzialności za siebie i innych? W jaki sposób wychować dzieci na dobrych i mądrych ludzi? Jakich wyborów dokonywać, by nie zmarnować danych nam szans?
Każdy z nas wcześniej lub później zadaje sobie takie pytania. To nasza codzienna rzeczywistość. Autorka odmalowuje ją, pomagając i nam znaleźć właściwą odpowiedź. Uzmysławia czytelnikom, że życie jest jak motyl - ulotne i delikatne, ale i równie jak on barwne, choć zwykle tego nie dostrzegamy.

Elżbieta Śnieżkowska-Biełak - pisarka i poetka. W powieściach dla dorosłych ukazuje przemiany zachodzące w społeczeństwie i propaguje takie wartości jak wiara, patriotyzm, miłość, zaufanie, humanitaryzm. Jej drugi gą misją jest propagowanie wiedzy historycznej i krzewienie patriotyzmu wśród dzieci i młodzieży. Za swoją działalność literacką i pedagogiczną w 2019 roku została odznaczona Brązowym Medalem Zasłużeni Kulturze „Gloria Artis”.

Biblioteka Seniora” to specjalnie opracowana seria książek oraz audiobooków. Jej wyjątkowość polega na tym, że zarówno poruszana tematyka, układ graficzny tekstu, jak i wielkość czcionki są tak dobrane, by czytanie było dla seniorów prawdziwą przyjemnością.

Inni klienci kupili również