Obrona religii katolickiej

Wydawnictwo: Prohibita
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 546036
39,90 zł
32,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Jak wielkim skarbem jest religia katolicka i dlaczego ta religia ma dzisiaj tylu przeciwników?

Niech książka świętego biskupa Józefa Sebastiana pomoże nam zrozumieć, jak wielkim skarbem jest nasza wiara. Wiara, jak uczy nas święta teologia, jest łaską Bożą. Jest najcenniejszą rzeczą w naszym życiu. Najwspanialszym prezentem, który, zwłaszcza my, Polacy, poddani Maryi, Królowej naszej Częstochowskiej, otrzymaliśmy z Nieba. Wyznawajmy ją z odwagą - jak mówi Ojciec Święty do nowo kreowanych kardynałów - usque ad effusionem sanguinis - aż do przelania krwi. Może i od nas Bóg Prawdziwy, Trójjedyny, tego kiedyś zażąda.

Św. Piotr z Werony, męczennik, po ugodzeniu mieczem w głowę napisał na ziemi własną krwią to zdanie: Wierzę w jednego Boga! Credo. Św. Józef Sebastian Pelczar, biskup przemyski, dobry pasterz, nam o tym przypomina, wykładając i udowadniając prawdy naszej świętej Wiary.

Trwajmy zatem mocni w Wierze, objawionej przez Zbawiciela i potwierdzonej przez tylu - w tym polskich świętych. Dziękujemy Bogu i dumni jesteśmy, iż znalazł się wśród nich nasz Rodak, święty biskup Pelczar, kapłan wedle Serca Bożego, autor tej pięknej książki.

Jedna tylko religia katolicka ma czystą prawdę i całą prawdę

Św. Józef Sebastian Pelczar

Pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Specyfikacja
ISBN 978-83-65546-03-6
Okładka twarda
Liczba stron 378
Wymiary 170 x 220 mm
Autor Św. Bp Józef Sebastian Pelczar
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: