O więcej niż życie

Special Price 69,00 zł   Normalna cena 69,95 zł Oszczędzasz 0 zł
Najniższa cena z 30 dni: 69,00 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-8131-429-9
Numer katalogowy 314299
Wymiary 170 x 245 mm
Okładka twarda
Ilość stron 650
Rok wydania 2023

Wyjątkowa biografia Doktor Wandy Półtawskiej

Chcesz poznać bliżej Doktor Wandę Półtawską? Sięgnij po tę biografię, ukazującą fascynującą historię współpracy niezwykłego lekarza z działaniem Bożej Opatrzności w służbie Polsce i Kościołowi. To świadectwo osoby kochającej ludzi, wiernie stającej w obronie życia i niestrudzenie zabiegającej o niebo dla tych, których Pan Bóg postawił na jej drodze.

Wiele źródeł.

Książka opiera się na:

- wybranych biograficznych wątkach i wspomnieniach Pani Doktor, zawartych w jej książkach, artykułach, wykładach i wypowiedziach,

- kilku niepublikowanych wcześniej tekstach,

- wielu zdjęciach z archiwum Doktor Półtawskiej.

Wiele wydarzeń

Dzięki książce poznasz burzliwe dzieje życia dr Wandy Półtawskiej, obejmujące takie wydarzenia, jak wyrok śmierci za działalność w Szarych Szeregach, cztery lata przeżyte w obozie koncentracyjnym w Ravensbruck i przeprowadzona tam przez niemieckich lekarzy operacja pseudomedyczna, cudowne uzdrowienie z choroby nowotworowej za wstawiennictwem Ojca Pio, kilkudziesięcioletnia współpraca z księdzem Karolem Wojtyłą, biskupem, arcybiskupem, kardynałem i papieżem Janem Pawłem II, wszechstronna pomoc udzielona niezliczonym tysiącom ludzi, pomysł Deklaracji Wiary medyków i wiele innych. To wspaniała opowieść o łasce ponad stu lat aktywnego życia.

Inni klienci kupili również