Noworoczne wydanie katalogu Klubu Książki Katolickiej

środa, 2 stycznia 2019

Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy Państwa w Nowym Roku 2019, zapraszając do zapoznania się z naszą nową, atrakcyjną ofertą książkową!

W naszej styczniowej ofercie oferujemy m.in. Nowennę do Matki Bożej Zwycięskiej z paryskiego sanktuarium, odmawianą w intencji chorych i cierpiących za szczególnym wstawiennictwem św. Teresy z Lisieux.

Warto przeczytać znakomitą książkę Mary Eberstadt Adam i Ewa po pigułce - unikalne studium moralnego upadku, jaki przyniosło światu wynalezienie pigułki antykoncepcyjnej.

Polecamy również książkę Antychryst. Ostatnia walka szatana - katolickie nauczanie o znakach zwiastujących przyjście „księcia ciemności” w czasach ostatecznych.

Godne uwagi są nowe publikacje ks. Andrzeja Zwolińskiego, na czele z książką wprowadzającą czytelnika w misterium i kult Eucharystii.

Polecamy również nowe pozycje dla najmłodszych, m.in. Opowieści biblijne dla dzieci oraz znakomity komiks o polskich franciszkańskich męczennikach z Peru.

Niedługo będziemy przeżywać uroczyste wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, która w szczególny sposób przychodzi z pomocą chorym i cierpiącym oraz wszystkim, którzy ufnie powierzają się Jej matczynej opiece. Dlatego też do każdego zamówienia z katalogu 1/2019 dodajemy - w prezencie - obrazek z wizerunkiem Niepokalanej Maryi z Lourdes. Na odwrocie obrazka zamieszczono Akt oddania się Matce Bożej.

Wszystkim czytelnikom, którzy dokonają zakupu z bieżącego katalogu na kwotę 99 zł lub wyższą, oferujemy w prezencie porcję kawy kolumbijskiej (50g), z której można zaparzyć kilka filiżanek tego aromatycznego napoju. Columbia Excelso Medellin to wyborna wysokogatunkowa kawa pochodząca z regionu Medellin, uważana za najlepszą spośród kaw pochodzących z Kolumbii. Kawa o wszechstronnym zastosowaniu i o dużych walorach smakowych, z delikatnie wyczuwalną kwasowością.

„Królowa Estera” - film fabularny na płycie DVD, to prezent dla tych naszych klientów, których wartość zakupów osiągnie co najmniej 200 zł. Jest to filmowa wersja biblijnej opowieści o losach królowej Estery, która pozostając wierna Bogu, potrafiła zaryzykować własnym życiem. W odróżnieniu do kilku innych kinowych i telewizyjnych opowieści o Esterze, których twórcy nieraz dali się ponieść wodzom fantazji, film Raffaele Mertesa przedstawia historię Estery zgodną z tekstem biblijnym. W roli Mardocheusza wystąpił F. Murray Abraham, znakomity aktor filmowy i teatralny, laureat Oscara za rolę Salierego w „Amadeuszu" Milośa Formana.
Czas trwania 90 min., lektor polski, napisy polskie; występują: Louise Lombard, Thomas Kretschmann, F.Murray Abraham

Najnowsze katalogi można pobrać w wersji elektronicznej na tej stronie: Pobierz katalog KKK >>

Życzymy udanych zakupów