Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Nocny Złodziej. Książka + CD mp3 i DVD

  Wydawnictwo: Gloria24.pl
  Kod katalogowy: 458288
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Nocny Złodziej to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka, które w grudniu 2012 roku, obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu miesiąca rekolekcji wysłuchano 500 000 razy.

  Zestaw stanowi książka pt. „Nocny Złodziej” oraz dwie płyty z pełnym nagraniem rekolekcji.

  Daj Bogu TERAZ działać w swoim życiu!

  Idea rekolekcji opiera się na tym, że kiedy słuchamy Bożego Słowa, Bóg chce natychmiast przychodzić do nas i działać. Każda część rekolekcji ukazuje jakiś rejon naszej słabości, grzechów albo pragnień i marzeń o szczęściu. Pokazuje Boga, który TERAZ chce działać, uwalniać i obdarzać łaską. Nie ma tutaj mówienia o teorii, ale jest próba wprowadzenia w życie Bożych wskazań tu i teraz.

  Rekolekcje dzielą się na dwie części:

  Pierwsza to 9 filmów poruszających krótko, ale precyzyjnie tematy związane z poszczególnymi obszarami naszego życia. Każdy odcinek kończy się wspólną modlitwą. Jest to wołanie, aby Bóg zaczął działać tu i teraz w Twoim życiu.

  Na drugiej płycie znajdują się 3 kazania i 3 długie konferencje z licznymi przykładami, które z łatwością można odnieść do swojego życia.

  Nieocenioną pomocą przy słuchaniu nagrań jest książka ze specjalnie napisanym komentarzem o. Adama oraz fragmenty z Pisma Świętego, o których mowa w nagraniach.

  O Autorze:

  O. Adam Szustak OP - dominikanin, ceniony rekolekcjonista, głoszący Słowo Boże z niezwykłą mocą. Sposób mówienia, głęboko przemyślane treści oraz niecodzienne spojrzenie na świat sprawia, że tysiące ludzi regularnie wsłuchuje się w jego nauczanie.

  O rekolekcjach internetowych:

  „Nocny Złodziej” to rekolekcje, które w pierwszym miesiącu zostały odsłuchane około 500 000 razy. Lotem błyskawicy nauczanie rozeszło się po 110 krajach świata, w których Polacy sami odsłuchiwali nagrań i przekazywali je dalej. Rekolekcje stały się przyczyną wielu wspaniałych zmian w życiu słuchaczy, o czym świadczą tysiące listów i świadectw.

  To Słowo chce przyjść, rozwiązać to co zaplątane, chce Cię uwolnić.

  o. Adam Szustak

  Specyfikacja
  PodtytułMocne Słowo dla czekających na świt
  ISBN978-83-934582-8-8
  Liczba stron36
  Wymiary130 x 180 mm
  AutorAdam Szustak OP
  Rok wydania2013
  Okładkamiękka
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu