Nocny Złodziej. Książka + CD mp3 i DVD

Wydawnictwo: Gloria24.pl
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 458288
32,00 zł
19,00 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Nocny Złodziej to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka, które w grudniu 2012 roku, obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu miesiąca rekolekcji wysłuchano 500 000 razy.

Zestaw stanowi książka pt. „Nocny Złodziej” oraz dwie płyty z pełnym nagraniem rekolekcji.

Daj Bogu TERAZ działać w swoim życiu!

Idea rekolekcji opiera się na tym, że kiedy słuchamy Bożego Słowa, Bóg chce natychmiast przychodzić do nas i działać. Każda część rekolekcji ukazuje jakiś rejon naszej słabości, grzechów albo pragnień i marzeń o szczęściu. Pokazuje Boga, który TERAZ chce działać, uwalniać i obdarzać łaską. Nie ma tutaj mówienia o teorii, ale jest próba wprowadzenia w życie Bożych wskazań tu i teraz.

Rekolekcje dzielą się na dwie części:

Pierwsza to 9 filmów poruszających krótko, ale precyzyjnie tematy związane z poszczególnymi obszarami naszego życia. Każdy odcinek kończy się wspólną modlitwą. Jest to wołanie, aby Bóg zaczął działać tu i teraz w Twoim życiu.

Na drugiej płycie znajdują się 3 kazania i 3 długie konferencje z licznymi przykładami, które z łatwością można odnieść do swojego życia.

Nieocenioną pomocą przy słuchaniu nagrań jest książka ze specjalnie napisanym komentarzem o. Adama oraz fragmenty z Pisma Świętego, o których mowa w nagraniach.

O Autorze:

O. Adam Szustak OP - dominikanin, ceniony rekolekcjonista, głoszący Słowo Boże z niezwykłą mocą. Sposób mówienia, głęboko przemyślane treści oraz niecodzienne spojrzenie na świat sprawia, że tysiące ludzi regularnie wsłuchuje się w jego nauczanie.

O rekolekcjach internetowych:

„Nocny Złodziej” to rekolekcje, które w pierwszym miesiącu zostały odsłuchane około 500 000 razy. Lotem błyskawicy nauczanie rozeszło się po 110 krajach świata, w których Polacy sami odsłuchiwali nagrań i przekazywali je dalej. Rekolekcje stały się przyczyną wielu wspaniałych zmian w życiu słuchaczy, o czym świadczą tysiące listów i świadectw.

To Słowo chce przyjść, rozwiązać to co zaplątane, chce Cię uwolnić.

o. Adam Szustak

Specyfikacja
Podtytuł Mocne Słowo dla czekających na świt
ISBN 978-83-934582-8-8
Liczba stron 36
Wymiary 130 x 180 mm
Autor Adam Szustak OP
Rok wydania 2013
Okładka miękka
Znaczniki produktu