Niezwyciężony. Potęga wiary w działaniu

Wydawnictwo: Aetos
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 097457
39,00 zł
22,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Miliony ludzi na całym świecie rozpoznają uśmiechniętą twarz Nicka Vujicica. Nick urodził się bez rąk i nóg, jednak przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i prowadzi dziś życie, które sam określa jako „obłędnie szczęśliwe”. Jest jednym z najsłynniejszych współczesnych mówców motywacyjnych. Angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje firmą szkoleniową, nagrywa programy radiowe, pisze bestsellerowe książki i występuje w filmach – by wymienić tylko niektóre z jego licznych aktywności.

Swój sukces życiowy Nick przypisuje postawie streszczającej się w dewizie „wiara w działaniu”. W książce Niezwyciężony! Nick podpowiada, jak konsekwentnie stosować wiarę w działaniu w różnych dziedzinach życia – jak przekuć wiarę w czyn w konfrontacji z problemami i wyzwaniami takimi jak:

  • kryzysy osobiste;
  • trudności w relacjach z innymi ludźmi;
  • wyzwania związane z pracą i karierą;
  • problemy zdrowotne i utrudnienia wynikające z niepełnosprawności;
  • autodestrukcyjne myśli, emocje i uzależnienia;
  • nietolerancja, dyskryminacja, znęcanie się i przemoc;
  • zaburzona równowaga ciała, umysłu, serca i ducha.

Nick Vujicic jest mówcą motywacyjnym, ewangelizatorem, autorem książek i dyrektorem fundacji Life Without Limbs. Podróżuje po świecie, głosząc przesłanie nadziei i inspiracji, które usłyszało do tej pory już ponad 5 milionów ludzi w 44 krajach. Nick jest częstym gościem programów telewizyjnych, prowadzi również własną audycję radiową. Urodził się w Australii w rodzinie o serbskich korzeniach, a obecnie mieszka w Kalifornii z żoną Kanae i synkiem Kiyoshi.

Specyfikacja
ISBN 978-83-61097-45-7
Okładka miękka
Liczba stron 288
Wymiary 165 x 220 mm
Autor Nick Vujicic
Rok wydania 2015
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: