-33%

Niewidzialna wojna

Special Price 33,68 zł   Normalna cena 49,90 zł Oszczędzasz 16 zł
Najniższa cena z 30 dni: 33,68 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-8079-841-0
Numer katalogowy 798410
Wymiary 155 x 230 mm
Okładka miękka
Ilość stron 335
Rok wydania 2017

Siódme objawienie Fatimskie i Pan tego świata. Klucz do pontyfikatu Franciszka

Wulkany budzą się na nowo, trzęsienia ziemi niszczą całe miasta. Szaleją tornada i tsunami, zmienia się klimat. Zaraz za progiem toczą się krwawe wojny, których nikt nie chce nazwać wojnami. Chrześcijanie są mordowani za wiarę na skalę niespotykaną wcześniej. Rozpoczynają się wędrówki ludów, nienormalność staje się normą. Wielcy gracze finansowi z premedytacją rujnują całe narody. Czy właściwie odczytujemy znaki?

Czy Franciszek uważa się za ostatniego papieża? Czy sugeruje, że Antychryst już chodzi po naszych ulicach i niebawem wybierzemy go na swego władcę? Czy to za tego pokolenia Kościół ma zostać zniszczony, a Bóg będzie mógł uratować świat już tylko przez powtórne przyjście prawdziwego Zbawiciela?

Ojciec Święty Franciszek wracając do Rzymu z pielgrzymki na Filipiny w styczniu 2015 roku powiedział: "Jest taka książka, przepraszam, że robię reklamę, (...) została napisana w 1903 roku w Londynie.... (...) Nosi tytuł Władca świata, a autorem jest Robert Hugh Benson. I chociaż została napisana w 1903 roku, to warto ją przeczytać, a czytając ją dobrze zrozumiecie, co mam na myśli mówiąc o kolonizacji ideologicznej".

Kolonizacja ideologiczna trwa: gender, aborcja, eutanazja, agresywne wyrzucanie wiary z przestrzeni publicznej.

Istnieje jednak sposób na weryfikację papieskiej wizji przyszłości. To analiza znaków, za pomocą których Bóg próbuje kierować współczesnymi losami świata. Mamy się czego obawiać, jeśli pokrywają się one z treścią powieści Lord of the World (Władca świata)…

Cywilizacją ukazaną w tej profetycznej wizji rządzi dobry Antychryst, a globalizacja gospodarcza i ideologiczna staje się faktem. Mowa jest o powszechnym buncie natury, o straszliwych prześladowaniach i - zdawałoby się ostatecznym - zniszczeniu Kościoła.

Czy to wszystko przed nami?
Przyjrzyjmy się znakom opisanym w naszej książce.

Inni klienci kupili również