Nie o Mary Wagner. Książka z filmem DVD

Wydawnictwo: Gloria24.pl
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 014810
24,90 zł
13,70 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Jeden z najważniejszych filmów w obronie życia poczętego!

Poruszająca historia kanadyjskiej działaczki pro-life, która spędziła kilka lat w więzieniu tylko dlatego, że kobietom udającym się do kliniki aborcyjnej proponowała rozmowę!

Skazujący wyrok jaki wymierzono Mary Wagner demaskuje bezwzględność i faktyczną tyranię przemysłu śmierci, który wykorzystuje wszelkie dostępne środki, aby zapewnić sobie dominujący wpływ na życie współczesnych społeczeństw. To już nie spór ideowy, lecz walka między cywilizacją a barbarzyństwem…

To już ostatni dzwonek, by stanąć w obronie prawdy i życia. Zależy nam, aby historię Mary Wagner rozpowszechniać wśród Polaków. Kupując pozycję „Nie o Mary Wagner” otrzymują Państwo dwa egzemplarze filmu: jeden dla siebie, a drugi do przekazania drugiej osobie.

Książeczka zawiera wywiad z Mary Wagner.

MARY WAGNER

Kobieta, która okazywała pomoc matkom udającym się do kliniki aborcyjnej, by zabić swoje dzieci. Mary modliła się przed kliniką i rozdawała kobietom róże jako symbol wartości ludzkiego życia. Została aresztowana. W więzieniu spędziła 23 miesiące, oczekując na wyrok. Sąd uznał ją winną, skazując na 4 miesiące więzienia. Mary wyszła więc z sali sądowej wolna, ponieważ w więzieniu była 19 miesięcy dłużej… Dzisiaj jest symbolem walki z cywilizacją śmierci.

W dniach 2-16 października 2014 r. odwiedziła Polskę.

Specyfikacja
ISBN 978-83-940148-1-0
Okładka miękka
Liczba stron 18+58 min.
Wymiary 130 x 180 mm
Autor Grzegorz Braun
Rok wydania 2014
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: