Nie ma rodziców doskonałych

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 349361
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Nie ma rodziców doskonałych.

Jak dotrzeć do sedna sprzecznych uczuć, które kierują nami jako rodzicami?

Naszym dzieciom chcielibyśmy okazywać wyłącznie miłość i czułość. Nie jest to jednak takie proste. Nie zawsze jesteśmy w pełni zadowoleni z tego, jacy jesteśmy jako rodzice. Przyłapujemy się raz za razem na tym, że postępujemy zgodnie ze wzorami rodzicielstwa zaczerpniętymi z naszego własnego dzieciństwa, choć obiecywaliśmy sobie, że będzie zupełnie inaczej. Skąd takie sprzeczności? Ponieważ prócz teoretycznych rozważań, istnieje też to, co nieuświadomione. Nasze zranienia i nasza historia.

Isabelle Filliozat, słynna francuska psychoterapeutka, autorka bestsellera „W sercu emocji dziecka”, proponuje drogi refleksji i praktycznych ćwiczeń mających pomóc nam być rodzicami takimi, jakimi chcielibyśmy być.

Odetchnij z ulgą i koniecznie sięgnij po tę książkę. Jej autorka w sposób prosty i bezpośredni pomaga rozwiązać najczęstsze błędy, które popełniają rodzice. Isabelle Filliozat tłumaczy między innymi:

  • skąd bierze się we wzajemnych relacjach agresja i jak ją zwalczać,
  • czy możliwe jest kochanie wszystkich dzieci po równo,
  • jak posługiwać się językiem czułości,
  • w jaki sposób radzić sobie z innością własnego dziecka.

Pominięcie tej lektury byłoby wielką stratą dla każdego rodzica. Dzięki tej książce nawet trudności, które wydają nam się nie do pokonania, przestają być problemami, a wychowanie dziecka staje się pasmem powodzeń i wielką radością!

Katarzyna Krajewska,
redaktor portalu Polki.pl

Pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Specyfikacja
ISBN 978-83-65349-36-1
Okładka miękka
Liczba stron 275
Wymiary 145 x 205 mm
Autor Isabelle Filliozat
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu