Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Największy z cudów. Film DVD

  Kod katalogowy: 207145
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Największy z cudów” to porywający, pełnometrażowy film animowany o cudzie, jakim jest Msza Święta. Pasjonująca historia!

  W książce znajdziemy opowieść o chłopcu, któremu Anioł objaśnia wszystko, co dzieje się podczas Mszy świętej, a co dla nas jest niewidzialne. Opowieść jest ilustrowana kadrami z filmu.

  Akcja filmu koncentruje się wokół trzech osób, które spotykają się na tej samej Mszy Świętej. Eucharystia nie jest dla nich niczym nowym, ale nie są w stanie zrozumieć jej prawdziwego znaczenia. Pomoc przychodzi ze strony aniołów stróżów, którzy pozwalają bohaterom pojąć walkę dobra ze złem i cudowny triumf wiary, który urzeczywistnia się podczas każdej Eucharystii. To, czego bohaterowie doświadczą w trakcie tej Eucharystii, zmieni ich życie na zawsze...

  Producentem filmu jest Pablo Jose Barroso z Dos Corazones Productions, producent “Cristiady”. Muzykę do filmu skomponował nominowany do Oscara Mark McKenzie, który aranżował ścieżkę dźwiękową m.in. do „Tańczącego z wilkami”. Pracował również przy filmach: „Faceci w czerni”, „Spiderman” i „Epoka Lodowcowa 2: Odwilż”.

  Dane techniczne filmu: wydawca w Polsce: FT Films: polski dubbing, czas trwania: 66 min., format obrazu: 16:9, system: PAL.

  Polski dubbing z udziałem znanych aktorów: Agnieszki Więdłochy, Macieja Musiała, Radosława Pazury!

  Pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

  Specyfikacja
  PodtytułCud Eucharystii
  ISBN978-83-62207-14-5
  Okładkatwarda
  Liczba stron16 + DVD
  Wymiary145 x 195 mm
  Rok wydania2014
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu