Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Najpiękniejsze kolędy i pastorałki

  Wydawnictwo: Martel
  Kod katalogowy: 546076
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Kiedy słyszymy nastrojowe “Lulajże, Jezuniu” czy pełne radości „Przybieżeli do Betlejem”, odrywamy się od codziennych spraw i myślami przenosimy się w świat nazareńskiej szopki. Oto już biegniemy z pasterzami za głosem anioła, wyśpiewujemy z chórem cherubinów ,Bóg się rodzi!”, razem z Trzema Królami składamy hojne dary u stóp Dziecięcia, w zadziwieniu spoglądając na osła i woły klęczące u Jego stóp.

  Choć w Najpiękniejszych kolędach i pastorałkach”znajdziemy bogaty wybór tradycyjnych polskich kolęd - książeczka ta to jednak nie tylko śpiewnik. Przejrzysty, łatwy w odbiorze zapis nutowy z chwytami gitarowymi umożliwi muzykowanie nawet początkującym grajkom i śpiewakom, a ciekawostki związane z tradycją kolędowania umilą nam rodzinne wieczory spędzane przy świetle choinkowych lampek.

  By jeszcze łatwiej było nam poczuć podniosły i wyjątkowy klimat Bożego Narodzenia, kolędy zilustrowano reprodukcjami słynnych dziel europejskich malarzy, a do wydania dołączono płytę CD z nagraniami najpopularniejszych polskich kolęd w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego, Katarzyny Groniec, Elżbiety Zającówny, Mariana Opani i innych.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-63546-07-6
  Okładkatwarda
  Liczba stron56
  Wymiary210 x 290 mm
  AutorPraca zbiorowa
  Rok wydania2012
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu