-8%

Moja misja trwa. Jezu, Ty się tym zajmij! cz. II

Special Price 54,90 zł   Normalna cena 59,90 zł Oszczędzasz 5 zł
Najniższa cena z 30 dni: 54,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-67742-56-6
Numer katalogowy 742566
Wymiary 150 x 210 mm
Okładka miękka
Ilość stron 510
Rok wydania 2023

Kontynuacja bestsellerowej książki “Jezu, ty się tym zajmij!

„Drogi Czytelniku, jeśli zamierzasz sięgnąć po tę książkę, licz się z tym, że zarwiesz kilka nocy, zawalisz parę ważnych spraw i nie dopełnisz sporej liczby podjętych zobowiązań. W zamian za to poznasz wiele faktów i okoliczności z życia świętego kapłana z Neapolu; lektura poruszy Twoje serce i skłoni do przemyśleń, a co najważniejsze, pozwoli Ci przez pewien czas oddychać nadprzyrodzonością. Joanna ma talent do opowiadania, a jeszcze większy do wyszukiwania miejsc oraz osób na pozór całkowicie niedostępnych. Sięga po nowych świadków, wydobywa z rumowisk nieznane dokumenty, otwiera zaryglowane drzwi”.

Ks. prof. Robert Skrzypczak

Joanna Bątkiewicz-Brożek, autorka bestsellerowej biografii Jezu, Ty się tym zajmij!, wicepostulatorka procesu beatyfikacyjnego ks. Dolindo Ruotolo, kontynuuje podróż śladami niezwykłego kapłana z Neapolu. Odkrywa pozostawione przez niego dziedzictwo i proroctwa, a także ukazuje jego heroiczną drogę krzyża. Dlaczego był wyszydzany i odrzucony przez Kościół, któremu pozostał posłuszny do końca? Kto chciał go zniszczyć i dlaczego toczył zażartą walkę z dziełami napisanymi przez mistyka z Neapolu? Jak o. Dolindo widział rolę kobiety w Kościele? Wreszcie - co mówi w przesłaniu z zaświatów i swoim duchowym testamencie?

Ta porywająca opowieść o skromnym kapłanie z Neapolu będzie dla wielu czytelników ogromnym zaskoczeniem.

Joanna Bątkiewicz-Brożek - ur. w 1976 r., żona i mama. Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz Studium Postulatorskie przy Kongregacji ds. Świętych w Rzymie. Wicepostulatorka w procesie beatyfikacyjnym i kanonizacyjnym o. Dolindo. Autorka pierwszej biografii o. Dolindo, Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda nagrodzonej Feniksem w 2018 r. Od kilku lat bada życie sługi Bożego z Neapolu.

Inni klienci kupili również