Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Modlitwy zatroskanych o Polskę

  Wydawnictwo: Fronda
  Kod katalogowy: 794948
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Mocarze ducha wstawiają się za ojczyzną. Piotr Skarga, św. Andrzej Bobola, św. Stanisław Papczyński, św. Jan Paweł II, bł. Jerzy Popiełuszko, kard. Stefan Wyszyński.

  Jeśli potrzebujesz zachęty, umocnienia, światła i rady, sięgnij do drogowskazów. Niech przemówi do Ciebie głos, który rodzi w Twoim sercu wiarę i karmi nadzieję.

  Jeśli wśród drogowskazów znalazłeś takie, które są dla Ciebie wyjątkowo czytelne i przemawiają z mocą, powracaj do nich stale. Zaznacz je.

  Zasadniczą część książki stanowią modlitwy. Odmawiaj je codziennie. Może znajdziesz dla nich stałą porę, na przykład godzinę Apelu Jasnogórskiego? A tak gdyby inni również zaczęli pukać do Nieba w tym samym czasie, co Ty? Pamiętaj:  to Twój modlitewnik. Odmawiaj kolejno wszystkie modlitwy, nawet te dla Ciebie trudne czy niezrozumiałe, czyniąc z nich dodatkowo akt pokuty za Polskę...
    W ostatniej części znajdziesz zadane Ci lekcje wiary. To akty zawierzenia i poświęcenia, którymi nasi przodkowie przyzywali przed laty pomocy z Nieba i zobowiązywali się do trwania przy Bogu i nauce Ewangelii.
  Przypomnij sobie, co ślubowali nasi ojcowie. Odnów ich słowa w swoim sercu. Wzbudź w sobie wiarę. Odszukaj akt, który jest dla Ciebie najważniejszy. Wypowiedz go raz jeszcze, prosząc, aby Bóg miał wzgląd na Twój hołd i oddanie, jakie składasz Mu, będąc jednym z przedstawicieli narodu.

  Wincenty Łaszewski

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8079-494-8
  Okładkamiękka
  Liczba stron248
  Wymiary140 x 200 mm
  AutorWincenty Łaszewski
  Rok wydania2020
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu