Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Modlitewnik za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II - wersja elegancka

  Wydawnictwo: Rafael
  Kod katalogowy: 02751E
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Modlitewnik przygotowany specjalnie na okoliczność kanonizacji Jana Pawła II. Jest to pierwsze wydanie papieskiego modlitewnika, w którym zamieszczono modlitwy za wstawiennictwem nowego świętego.

  Wstęp napisał ks. kard. Stanisław Dziwisz, zaś do napisania modlitw zaproszono wiele znakomitych osobistości, m.in.: ks. bp. Grzegorza Rysia, ks. bp. Józefa Zawitkowskiego, ks. Henryka Romanika, ks. Leszka Smolińskiego i innych.

  Karol Wojtyła był znany zarówno jako papież niezwykle bliski ludziom, jak i człowiek głębokiej modlitwy. Te cechy znajdują odbicie w modlitewniku, czyniąc go idealnym narzędziem umożliwiającym duchową łączność ze św. Janem Pawłem II oraz zbiorem przydatnym przez całe życie, tak w pięknych, jak i trudnych chwilach.

  W modlitewniku znalazły się: różaniec z Janem Pawłem II, litania za wstawiennictwem świętego, droga krzyżowa z Janem Pawłem II, rachunek sumienia według nauczania Jana Pawła II, modlitwy okolicznościowe na różne okazje i wiele innych.

  Modlitewnik został już przetłumaczony na pięć języków. Posiada imprimatur, czyli jest oficjalnie zatwierdzony przez Kościół katolicki.

  Modlitewnik został wydany w trzech wersjach: podstawowej (całopapierowa twarda ze złoceniami w kolorze bordowym), eleganckiej (prezentowana tutaj) i ekskluzywnej (twarda, skóropodobna ze złoceniami i relifem z podobizną Jana Pawła II).

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7569-483-3
  Okładkatwarda, złocenia
  Liczba stron160
  Wymiary115 x 165 mm
  Rok wydania2014
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu