Modlitewnik za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II - wersja elegancka

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 02751E
14,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Modlitewnik przygotowany specjalnie na okoliczność kanonizacji Jana Pawła II. Jest to pierwsze wydanie papieskiego modlitewnika, w którym zamieszczono modlitwy za wstawiennictwem nowego świętego.

Wstęp napisał ks. kard. Stanisław Dziwisz, zaś do napisania modlitw zaproszono wiele znakomitych osobistości, m.in.: ks. bp. Grzegorza Rysia, ks. bp. Józefa Zawitkowskiego, ks. Henryka Romanika, ks. Leszka Smolińskiego i innych.

Karol Wojtyła był znany zarówno jako papież niezwykle bliski ludziom, jak i człowiek głębokiej modlitwy. Te cechy znajdują odbicie w modlitewniku, czyniąc go idealnym narzędziem umożliwiającym duchową łączność ze św. Janem Pawłem II oraz zbiorem przydatnym przez całe życie, tak w pięknych, jak i trudnych chwilach.

W modlitewniku znalazły się: różaniec z Janem Pawłem II, litania za wstawiennictwem świętego, droga krzyżowa z Janem Pawłem II, rachunek sumienia według nauczania Jana Pawła II, modlitwy okolicznościowe na różne okazje i wiele innych.

Modlitewnik został już przetłumaczony na pięć języków. Posiada imprimatur, czyli jest oficjalnie zatwierdzony przez Kościół katolicki.

Modlitewnik został wydany w trzech wersjach: podstawowej (całopapierowa twarda ze złoceniami w kolorze bordowym), eleganckiej (prezentowana tutaj) i ekskluzywnej (twarda, skóropodobna ze złoceniami i relifem z podobizną Jana Pawła II).

Specyfikacja
ISBN 978-83-7569-483-3
Okładka twarda, złocenia
Liczba stron 160
Wymiary 115 x 165 mm
Rok wydania 2014
Znaczniki produktu