Modlitewnik za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - bordowy

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 02750E
9,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Przygotowany z okazji kanonizacji Jana Pawła II, pierwszy modlitewnik, w którym zamieszczono modlitwy za wstawiennictwem nowego świętego.

Wstępem opatrzył go ks. kard. Stanisław Dziwisz. Do napisania modlitw zaproszono wiele znakomitych osobistości, m.in.: ks. bp. Grzegorza Rysia, ks. bp. Józefa Zawitkowskiego, ks. Henryka Romanika, ks. Leszka Smolińskiego i innych. Karol Wojtyła był znany zarówno jako papież niezwykle bliski ludziom, jak i człowiek głębokiej modlitwy. Te cechy znajdują odbicie w modlitewniku, czyniąc go idealnym narzędziem umożliwiającym duchową łączność ze św. Janem Pawłem II oraz zbiorem przydatnym przez całe życie, tak w pięknych, jak i trudnych chwilach.

W modlitewniku znalazły się: różaniec z Janem Pawłem II, litania za wstawiennictwem świętego, droga krzyżowa z Janem Pawłem II, rachunek sumienia według nauczania Jana Pawła II, modlitwy okolicznościowe na różne okazje i wiele innych.

Modlitewnik został już przetłumaczony na pięć języków. Posiada imprimatur, czyli jest oficjalnie zatwierdzony przez Kościół katolicki.

Modlitewnik został wydany w trzech wersjach: podstawowej (prezentowana tutaj), eleganckiej (opr. twarda, skóropodobna ze złoceniami) i ekskluzywnej (opr. twarda, skóropodobna ze złoceniami i relifem z podobizną Jana Pawła II).

Specyfikacja
ISBN 978-83-7569-482-6
Okładka twarda, złocenia
Liczba stron 160
Wymiary 115 x 165 mm
Rok wydania 2014
Znaczniki produktu