Modlitewnik osieroconych rodziców

Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 226196
9,90 zł
5,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

O modlitwie w intencji dziecka „utraconego” i przebłaganiu w intencji dziecka „skazanego”.

Refleksja, wielki ból oraz poczucie bezradności po utracie dziecka, na które z miłością i nadzieją czekali jego rodzice, przychodzi zazwyczaj natychmiast po jego nagłym, przedwczesnym odejściu. Powoduje rany serca trudne do uleczenia, niekiedy rodzi pretensje do lekarzy, służby zdrowia, a często wprost do samego Boga – dlaczego do tego dopuścił?!

Refleksja po utracie dziecka, dla którego zabrakło miłości w sercach jego rodziców i które zostało „skazane” na zabicie jeszcze przed narodzeniem, przychodzi zazwyczaj po pewnym czasie. Rodzi wyrzuty sumienia, wywołuje syndrom poaborcyjny, poczucie pustki, bólu i dramatu, którego po ludzku nie da się naprawić, skoro wyrok na bezbronne dziecko został już wykonany.

Czy jest wówczas dla poranionego serca i sumienia jeszcze jakaś nadzieja? Odpowiedź na to pytanie może dać jedynie Bóg, który jest Dawcą ludzkiego życia i Ojcem bogatym w miłosierdzie. Niech ten modlitewnik będzie pomocą w odnalezieniu tego cennego lekarstwa, które jest ukryte w sercu Jezusa Miłosiernego.

ks. Franciszek Ślusarczyk

Specyfikacja
ISBN 978-83-7422-619-6
Okładka miękka
Liczba stron 104
Wymiary 105 x 145 mm
Autor Ks. Franciszek Ślusarczyk
Rok wydania 2014
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: