-52%

Miriam

Special Price 23,99 zł   Normalna cena 49,90 zł Oszczędzasz 25 zł
Najniższa cena z 30 dni: 44,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-67582-05-6
Numer katalogowy 582056
Wymiary 140 x 205 mm
Okładka miękka
Ilość stron 250
Rok wydania 2023

Książka o. Adama Szustaka o kobiecie jego życia.

„Miriam to zapis Jej niezmordowanego znajdowania mnie na krańcach świata oraz mojego ciągłego uczenia się Jej sposobów szukania Boga".

Adam Szustak OP

Książka ma bardzo osobisty charakter, jest jak pamiętnik, opisujący krok po kroku proces budowania relacji z Maryją. SJdada się z dwóch części: „Kobieta mojego życia” i „Czułe słówka, czyli czym jest litania”. Każdy, kto czuje się zagubiony i potrzebuje, by ktoś wziął jego życie w czułe ręce, a potem krok po kroku rozplątywał wszystkie supły i węzły, powinien budować relację z Maryją. Ona jest tą, która potrafi to zrobić.
„Mam w sobie ogromne pragnienie podzielania się tym, jak niesamowitą kobietą jest Maryja i jak wiele dla mnie znaczy. Nie przeszkadza mi, że mogę narazić się na śmieszność. Miriam jest dla mnie kimś tak wyjątkowym, że chcę o Niej godzinami opowiadać i opowiadać” -otwarcie wyznaje o. Adam Szustak.

„Życzę Ci, by lektura tej książki choć trochę pozwoliła Ci doznać niezwykłej czułości i poznać nieporównywalne z niczym piękno Miriam z Nazaretu, a co za tym idzie, by była początkiem lub kolejnym etapem budowania z Nią przyjaźni”.

Z modlitwą Adam Szustak OP

Inni klienci kupili również