Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Miłosierdzie Pana od wieków i na wieki

  Wydawnictwo: Jedność
  Kod katalogowy: 713905
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 26,00 zł
  14,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 14,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Ogłaszając Rok Miłosierdzia, papież Franciszek powiedział: “Jestem przekonany, że cały Kościół, który tak bardzo potrzebuje uzyskać miłosierdzie, gdyż jesteśmy grzesznikami, będzie mógł znaleźć w tym Jubileuszu radość, by odkryć i uczynić owocnym miłosierdzie Boga, z którym wszyscy mamy dawać pociechę każdemu mężczyźnie i każdej kobiecie naszych czasów”.

  Aby owocnie przeżyć ten święty czas, należy najpierw poznać, rozważyć i doświadczyć - dzięki łasce kontemplacji - tajemnicy Miłosierdzia, którym Bóg od wieków i na wieki kieruje dziejami zbawienia. Objawiało się ono w dziejach ludu Pierwszego Przymierza, a „gdy nadeszła pełnia czasu” w słowach i czynach Chrystusa - w Jego paschalnej Ofierze usuwającej grzechy świata i w żyjącym na wieki miłosiernym Arcykapłanie: w Jezusie Panu.

  Książka ta ukazuje, jak w całym Piśmie Świętym, a zwłaszcza w słowach wypowiedzianych podczas Ostatniej Wieczerzy przez samego Pana Jezusa zakorzeniona jest modlitwa: „Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata”.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7971-390-5
  Okładkatwarda, obwoluta
  Liczba stron224
  Wymiary140 x 210 mm
  AutorKs. Henryk Witczyk
  Rok wydania2015
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu