Miejsca cudownych uzdrowień. Między legendą a historią

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 431140
19,90 zł
11,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Na co dzień nie zdajemy sobie zazwyczaj sprawy, jak bardzo nasze życie kształtowane jest przez odniesienia do chrześcijańskich wartości, estetyki i jak wiele tracimy, odcinając się od tych korzeni. Liturgia, architektura i sztuka sakralna pozwalają nam niemal stanąć w przedsionku Nieba, oderwać się od codzienności, zasmakować tego, do czego wszyscy dążymy. Jest tak dlatego, gdyż wiara, którą uzewnętrzniamy, sprawia, że w spotkaniu z Bogiem wydobywamy z naszej codzienności to, co najcenniejsze i najpiękniejsze.

Dzięki kolekcji Nasza Wiara odkryją Państwo na nowo fascynujący świat religii.

Cuda towarzyszą chrześcijaństwu od początku. Często stajemy bezradni wobec ich spektakularności, ale jeszcze częściej wyczekujemy ich z nadzieją, zwłaszcza kiedy spotykają nas i naszych bliskich trudne chwile. Ten album jest zachętą do poszukiwania miejsca, w którym Bóg szczególnie działa.

Seria wydawnicza Nasza Wiara to kolekcja niezwykłych albumów ukazujących prawdziwe bogactwo i piękno katolicyzmu. Prezentowane są w niej sylwetki świętych, sanktuaria, miejsca objawień i cudownych zdarzeń, obrzędy religijne.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8043-114-0
Okładka twarda
Liczba stron 64
Wymiary 200 x 290 mm
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu