Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Medziugorje. Ostatnie objawienie i przyszła przemiana świata

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 210349
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Co Maryja mówi Kościołowi i światu?

  Już na początku objawień w Medziugorju Maryja oświadczyła, że będą to jej ostatnie objawienia na ziemi...

  Fascynująca książka amerykańskiego dziennikarza, który sam doznał nawrócenia w Medziugorju. Wayne Weible od wielu lat uważnie obserwuje wydarzenia w Medziugorju i duchowo w nich uczestniczy.

  W tej książce dzieli się z czytelnikami bogactwem swojej wiedzy i osobistych doświadczeń. Pisze o początkach objawień, o trudnościach, które napotykali widzący i osoby pielgrzymujące do miejsca objawień. Przedstawia sylwetki osób, które doświadczyły łaski objawień. Przedstawia sylwetki osób, które doświadczyły łaski objawień oraz ich duszpasterzy – franciszkanów z miejscowej parafii św. Jakuba, ze śp. ojcem Slavko Barbariciem na czele. Opowiada o cudach i nawróceniach, których od lat doświadczają wierni pielgrzymujący do Medziugorja. Wyjaśnia też, dlaczego władze kościelne często odnoszą się do tych wydarzeń z ostrożnością i rezerwą. Wprowadza w intrygujący temat dziesięciu tajemnic Medziugorja, które dopiero maja się spełnić. A przede wszystkim – przedstawia treść orędzi oraz okoliczności ich przekazania widzącym przez Maryję.

  Wayne Weible urodził się w 1937 r. w Kalifornii, jest dziennikarzem i wydawcą czasopism. W 1985 r. zainteresował się objawieniami Matki Bożej w Medziugorju. Był protestantem, kiedy poszukując materiałów na artykuł o objawieniach, zobaczył film dokumentalny o młodych wizjonerach z Medziugorja. „Poczułem wtedy w moim sercu mocne wezwanie, żeby nie tylko napisać o tych wydarzeniach, ale by poświecić moje życie rozpowszechnianiu przesłania Matki Bożej o pojednaniu z Bogiem” – mówił o swoim pierwszym spotkaniu z Medziugorjem. Wtedy też powstał zbiór artykułów pod wspólnym tytułem „The Miracle At Medjugorje”, wydany pierwotnie w 3000 egz. Łączny nakład tej publikacji osiągnął ponad 100 milionów egzemplarzy, a Wayne Weible do dziś publikuje co miesiąc „The Medjugorje Newsletter”.

  Większość swojego czasu poświęca na pisanie i opowiadanie o objawieniach w Medziugorju, głosząc przesłanie Maryi po całym świecie, w stacjach telewizyjnych i rozgłośniach radiowych. Co roku pielgrzymuje do Medziugorja, prowadzi grupy pielgrzymów, spotyka się z widzącymi.

  W 1991 r. przyjął wiarę Kościoła Katolickiego, ale jest przekonany, że, jak sam mówi, „przesłanie Matki Bożej z Medziugorja skierowane jest do wszystkich ludzi, nie tylko do katolików i chrześcijan”.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8021-034-9
  Okładkamiękka, skrzydełka
  Liczba stron240
  Wymiary140 x 200 mm
  AutorWayne Weible
  Rok wydania2015
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu