Medziugorje. Ostatnie objawienie i przyszła przemiana świata

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 210349
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Co Maryja mówi Kościołowi i światu?

Już na początku objawień w Medziugorju Maryja oświadczyła, że będą to jej ostatnie objawienia na ziemi...

Fascynująca książka amerykańskiego dziennikarza, który sam doznał nawrócenia w Medziugorju. Wayne Weible od wielu lat uważnie obserwuje wydarzenia w Medziugorju i duchowo w nich uczestniczy.

W tej książce dzieli się z czytelnikami bogactwem swojej wiedzy i osobistych doświadczeń. Pisze o początkach objawień, o trudnościach, które napotykali widzący i osoby pielgrzymujące do miejsca objawień. Przedstawia sylwetki osób, które doświadczyły łaski objawień. Przedstawia sylwetki osób, które doświadczyły łaski objawień oraz ich duszpasterzy – franciszkanów z miejscowej parafii św. Jakuba, ze śp. ojcem Slavko Barbariciem na czele. Opowiada o cudach i nawróceniach, których od lat doświadczają wierni pielgrzymujący do Medziugorja. Wyjaśnia też, dlaczego władze kościelne często odnoszą się do tych wydarzeń z ostrożnością i rezerwą. Wprowadza w intrygujący temat dziesięciu tajemnic Medziugorja, które dopiero maja się spełnić. A przede wszystkim – przedstawia treść orędzi oraz okoliczności ich przekazania widzącym przez Maryję.

Wayne Weible urodził się w 1937 r. w Kalifornii, jest dziennikarzem i wydawcą czasopism. W 1985 r. zainteresował się objawieniami Matki Bożej w Medziugorju. Był protestantem, kiedy poszukując materiałów na artykuł o objawieniach, zobaczył film dokumentalny o młodych wizjonerach z Medziugorja. „Poczułem wtedy w moim sercu mocne wezwanie, żeby nie tylko napisać o tych wydarzeniach, ale by poświecić moje życie rozpowszechnianiu przesłania Matki Bożej o pojednaniu z Bogiem” – mówił o swoim pierwszym spotkaniu z Medziugorjem. Wtedy też powstał zbiór artykułów pod wspólnym tytułem „The Miracle At Medjugorje”, wydany pierwotnie w 3000 egz. Łączny nakład tej publikacji osiągnął ponad 100 milionów egzemplarzy, a Wayne Weible do dziś publikuje co miesiąc „The Medjugorje Newsletter”.

Większość swojego czasu poświęca na pisanie i opowiadanie o objawieniach w Medziugorju, głosząc przesłanie Maryi po całym świecie, w stacjach telewizyjnych i rozgłośniach radiowych. Co roku pielgrzymuje do Medziugorja, prowadzi grupy pielgrzymów, spotyka się z widzącymi.

W 1991 r. przyjął wiarę Kościoła Katolickiego, ale jest przekonany, że, jak sam mówi, „przesłanie Matki Bożej z Medziugorja skierowane jest do wszystkich ludzi, nie tylko do katolików i chrześcijan”.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8021-034-9
Okładka miękka, skrzydełka
Liczba stron 240
Wymiary 140 x 200 mm
Autor Wayne Weible
Rok wydania 2015
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: