Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Medjugorie. Miejsca, ludzie, fakty

  Wydawnictwo: Rafael
  Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Medjugorie stało się jednym z najważniejszych miejsc na pielgrzymkowej mapie świata, a tego, co się tam działo i dzieje (wielkiej modlitewnej krucjaty, fali nawróceń, uzdrowień), nie sposób ignorować, bez względu na wiarę czy niewiarę w charakter objawień...

  Tak zrodził się pierwszy duży album o Medjugorie na naszym rynku, przygotowany od początku do końca przez polskich autorów. W swojej opowieści z podróży do tego niezwykłego sanktuarium, z założenia koncentrują się oni na obiektywnym przedstawieniu miejsca, ludzi, wydarzeń i faktów.

  Henryk Bejda, autor wielu znakomitych książek śledczych o tematyce religijnej, tym razem zmierzył się z tematem, który budzi wiele sprzecznych komentarzy, ale swoją narrację prowadzi bez emocjonalnego zaangażowania w spór o istotę objawień, starając się przedstawiać wyłącznie fakty.

  Bogaty, autorski materiał ilustracyjny przygotowany przez Halinę Marchut świetnie wpisuje się w charakter opowieści. To udane połączenie (co w przypadku formy albumowej ma kluczowe znaczenie i nie zawsze się udaje) oraz piękna forma edytorska dały wspaniały efekt końcowy.

  Znakomita propozycja dla tych, którzy pielgrzymowali do Medjugorie i zauroczyło ich to miejsce, ale także dla tych, którzy chcą Medjugorie dopiero poznać...

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7569-464-2
  Okładkatwarda
  Liczba stron120
  Wymiary200 x 290 mm
  AutorHenryk Bejda
  AutorHalina Marchut
  Rok wydania2013
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu