Mama lama czyli macierzyństwo i inne przypadłości życiowe

Wydawnictwo: Otwarte
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 350181
44,90 zł
24,70 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Mam wrażenie, że moje imię to Wyrzut Sumienia. Gdy jestem w pracy, żałuję, że nie ma mnie dla moich dzieci, gdy jestem z nimi, to czasem myślę, że zwariuję. Ciągle tylko wymyślam nowy plan pogodzenia wszystkiego.

A jaki jest twój plan pogodzenia wszystkiego? Czy myślisz, że kiedykolwiek wcielisz go w życie? Nie przejmuj się! Wymyślisz jeszcze niejeden, lepszy, bo każdy dzień przyniesie ci nowe zaskakujące doświadczenia.

Ania i Ola to mamy lamy - zupełnie zwykłe, nieidealne, a zarazem najlepsze na świecie mamy dla swoich dzieci. Opowiedzą ci, jak przetrwały i jak każda z nich radzi sobie w życiu z trójką dzieci.

Macierzyństwo - jako jedyne spośród życiowych zjawisk - jest dla nas zawsze szokiem. Niezależnie od liczby przeczytanych poradników, blogów i przestudiowanych badań, wciąż zostajemy z tym naszym macierzyństwem same.

Dlatego Mama Lama to książka dla wszystkich mam - obecnych i przyszłych, tych, które już wszystko wiedzą i po prostu potrzebują chwili relaksu w towarzystwie innych podobnych mam, i tych, które szukają wszelkich możliwych podpowiedzi, jak się to macierzyństwo „robi“, bo póki co zupełnie nie wiedzą czego mają się spodziewać.

Ola i Ania prowadzą na YouTube kanał Mama Lama, który obserwuje już prawie osiemdziesiąt tysięcy osób. Dlaczego? Poczuciem humoru i dystansem do siebie i świata opowiadają o tym, jak radzą sobie z macierzyństwem oraz innymi przypadłościami życiowymi.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8135-018-1
Okładka miękka
Liczba stron 334
Wymiary 160 x 220 mm
Autor Anna Weber
Autor Aleksandra Woźniak
Rok wydania 2019
Znaczniki produktu