Majowe wydanie katalogu Klubu Książki Katolickiej

czwartek, 10 maja 2018

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że podczas dorocznego rozdania nagród Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS nagrodzonych zostało aż 7 książek z naszej oferty! Nagrodę główną w kategorii „edytorstwo - album” otrzymały Wielkie Księgi Objawień. Nagrodzony komplet oferujemy Państwu w eleganckim etui w atrakcyjnej cenie 199 zł.

Ponadto wyróżnienia otrzymały oferowane przez nas książki: Kazania o Najświętszej Maryi Pannie w kategorii „tłumacz”, Błogosławiony Bartolo Longo i Tajemnice Matki Bożej z Pompejów w kategorii „duchowość”, Co Polskę stanowi. Biografie historyczne w kategorii „eseistyka”, 1918 Polonia Restituta w kategorii „Niepodległa 2018”, Dwa Królestwa w kategorii „świadectwa” oraz Historia Polski w komiksie w kategorii „książka dla młodzieży”.

Spośród nowych tytułów szczególnie polecamy: inspirującą książkę Opcja Benedykta o sposobach zachowania wiary w obliczu odradzającego się pogaństwa i powszechnej apostazji, znakomity komiks dla młodzieży o świętym Stanisławie Kostce, wartościową lekturę dla narzeczonych i małżonków Szczęśliwe małżeństwo oraz świadectwo pewnego Włocha o tym, jak św. Ojciec Pio wpłynął na życie jego i innych ludzi.

W obecnym katalogu oferujemy następujące prezenty do zamówień. Do każdego zakupu dołączona zostanie książeczka Duch Święty. Cichy gość naszej duszy. Pomoże ona nam zrozumieć Kim jest Duch Święty i w jaki sposób działa On w życiu osób wierzących. Jest to propozycja zarówno dla młodych, jak i dorosłych czytelników.

Zakupy za co najmniej 99 tym razem premiujemy filmem dokumentalnym na płycie DVD Strażnicy Piątek Ewangelii. Ten film w reżyserii Rafała Tichego opowiada fascynującą historię franciszkanów, „strażników Piątek Ewangelii”, czyli Ziemi Świętej, oraz oprowadza po chrześcijańskich sanktuariach w tym rejonie.

Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 200 zł, jest drewniany różaniec ku czci Świętej Rafki. Św. Rafka, to libańska mniszka maronicka, mistyczka i cudotwórczyni żyjąca w czasach św. Charbela. Zmarła w 1914 roku w opinii świętości. Św. Jan Paweł II beatyfikował ją w 1985 r. Modlitwa za jej wstawiennictwem przyniosła wierzącym wiele cudów i łask od Boga.

Najnowszy katalog można pobrać w wersji elektronicznej lub zamówić jego wysyłkę na stronie Pobierz katalog KKK >>

Życzymy udanych zakupów!