Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Łowcy wolności

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 210004
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 24,90 zł
  9,90 zł
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Łowcy wolności to kontynuacja nagrodzonej na Targach Wydawców Katolickich w 2013 r. książki Zmanipuluję cię, kochanie. Robert Tekieli przytacza historie ludzi stykających się z różnymi formami niechrześcijańskich duchowości. Jak przekonuje autor, efekty tych spotkań są zwykle bardzo podobne i narażają na liczne duchowe niebezpieczeństwa. Zachęcamy wszystkich czytelników, którym nie są obojętne współczesne zagrożenia, do wnikliwej lektury tej pozycji.

  W latach sześćdziesiątych w Kalifornii rozpowszechnił się nowy sposób przeżywania świata - New Age. Dziś jest obecny w całej kulturze. Skrajnie różni się od dwóch potężnych nurtów umysłowych, humanizmu materialistycznego i humanizmu chrześcijańskiego, które współtworzyły nowożytną cywilizację zachodnią - cywilizację naukowo-chrześcijańską. Światopogląd New Age jest powrotem do pogaństwa, wbrew zapewnieniom o swej nowości. Jest zaprzeczeniem rozumu, odnowieniem przesądów, powrotem do zabobonów.

  (fragment książki)

  Robert Tekieli - dziennikarz i publicysta, felietonista „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie” i redaktor strony www.newage.info.pl. Początkowo zafascynowany New Age stał się w latach 90. jego zdecydowanym przeciwnikiem po przeżyciu nawrócenia na katolicyzm.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8021-000-4
  Okładkamiękka
  Liczba stron208
  Wymiary140 x 200 mm
  AutorRobert Tekieli
  Rok wydania2014
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu